Wpis z mikrobloga

@johann89: Możesz się śmiać jak nie znasz realiów. Na Łęczną na każdy mecz będzie zjeżdżał Lublin (tak jak było 7 lat temu, posprawdzaj sobie frekwencję na 90minut - wtedy stadion miał 5k miejsc, teraz ma 7k) i śmiało na każdym meczu 5-7k. Poza tym blisko jest, jak wspomniałem, poruzmienia w rozgrywaniu najciekawszych meczów w Lublinie na stadionie 15k, także nie udław się podczas tego śmiechu.
  • Odpowiedz
@Sverc: Po pierwsze, marzysz i fantazjujesz, po drugie, nawet jak Twój mokry sen się ziści to będzie tak przez dwa, trzy mecze, a potem frekwencja na poziomie 2k, a jak dostaną jeszcze wcześniej bęcki to szybciej. I nie wiem skąd w ogóle przyszedł Ci do głowy ten pomysł, że na Łęcznej będzie większa frekwencja niż na Widzewie.
  • Odpowiedz
@Sverc: 7 lat temu? Sezon 2006/2007 w Ex. Stadion miał już wtedy 7k.

http://www.90minut.pl/liga/0/liga2525.html

Mecze u siebie i frekwencja w Łęcznej: 5000, 5000, 3500, 4000, 6500, 4000, 4000, 2500, 3000, 4000, 2000, 1300, 4000, 3000, 2000. Nic do Was nie mam, ale bajdurzenie, że nagle na stadionie będzie po 7k kibiców na każdym meczu to bajka, obojętnie co by się działo to fikcja.

Sezon 2008/09 I liga. Padaka na całego.

http://www.90minut.pl/liga/0/liga3783.html
  • Odpowiedz
@johann89: No tak to był sezon spadkowy z aferą korupcyjną, więc pod koniec pikniki sobie odpuściły.

Ale sezon wcześniej, czy dwa średnia frekwencja śmiało oscylowała w okół (4-5k), przy czym na hitowych meczach był komplet jak z Wisła, czy Legią czasami - 7,5k.

Poza tym widzę, że cały czas mimo uszu puszczasz fragment o meczach w Lublinie, gdzie władze chcą ściągnąć mocno Górnika, a wtedy cała twoja teza upada, bo to
  • Odpowiedz
@Sverc: Pewnie, że puszczam mimo uszu, bo Lublin ma Motor, jaki on tam by nie był. Dodatkowo, jak złapią słabszą formę to znowu będzie po 2-3k. A zakład przyjmuję. Piwo?
  • Odpowiedz
@johann89: Miasto stara się ściągnąć ekstrklasę, Motor będzie grał swoją drogą. Stadion jest miasta, nie Motoru.

Ok, tylko przypomnij mi później żebym ściągnął należność ;)
  • Odpowiedz