Wpis z mikrobloga

Nowy kanał na youtube. Proszę o pomoc która polega na pokazaniu mi błędów jakie robie w filmach i co chciałbyś zobaczyć na kanale. Kazdy komentarz ulepszy mój kanał i sprawi że będziesz mógł znaleźć tu filmy jakich nie mogłeś nigdzie indziej znaleźć. Pierwszy audiolog https://www.youtube.com/watch?v=eFdiDfXNj34
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mogę zrobić z tym kanałem wszystko co tylko chce więc mogę zrealizować to co chciałbyś zobaczyć i czego jestes ciekaw
  • Odpowiedz
@alog: Popracuj nad jakością. Napisz sobie wcześniej tekst - to o czym chcesz powiedzieć bo z tego nagrania nic nie wynika poza tym, że bałeś się wcześniej chwycić książkę, że ma 3 lata i że jest rewelacyjna. Jak na fana książek to bardzo słaba retoryka.
  • Odpowiedz
@alog: Postaw się w roli kogoś kto jeszcze tego nie czytał. Co byś chciał usłyszeć, czym mógłbyś zostać zachęcony lub zniechęcony żeby sięgnąć lub nie po książkę. Opowiedz w jakim klimacie jest utrzymana historia, komu mógłbyś ją polecić a komu nie, do czego można by ją porównać etc. Można dużo powiedzieć nie zdradzając fabuły.
  • Odpowiedz
Wczoraj już mnie nie było ale mogę odpisać Ci teraz być może przeczytasz. Wciąż mam wrażenie, że lecisz z tekstem z głowy, przez co jest dużo powtórzeń, nietrafionych skrótów myślowych. Skup się bardziej na książce, może opisz jej świat, jakieś ciekawostki związane z autorem, dowiedz się czegoś więcej niż to co można przeczytać z okładki. Za dużo mówisz o sobie. Ktoś kto wchodzi na recenzję książki raczej nie jest zainteresowany tym, że
  • Odpowiedz