Wpis z mikrobloga

Kupiłem na allegro pewną książkę u gościa (a raczej firmy). Ma ok 32000 pozytywów (99,8% wszystkich), 22 neutrale i 24 negatywne. Wziąłem przesyłkę listem poleconym ekonomiczny. Wczoraj wieczorem ta firma mnie oznajmiła że przesyłkę wysłała, dała numer nadawczy mojej przesyłki oraz adres do strony internetowej poczty polskiej gdzie mogę śledzić swoją paczkę. No i tu pojawia się problem bo po wpisaniu tego mojego numeru przesyłki strona poczty polskiej mnie informuje że "brak danych o tej przesyłce w okresie 30 ostatnich dni" mimo że mija cały jeden dzień od wysłania przesyłki przez faceta z allegro. Podejrzewam że to coś tam nie gra na poczcie polskiej. Czy ktoś ma podobne problemy?


#pocztapolska #tracking #allegro
  • 8
  • Odpowiedz
@Kruk7: (#) Ja raz dostałem paczkę a w systemie była dopiero u nadawcy ;) To czasem działa ale przez większość czasu nie działa.
  • Odpowiedz
@Kruk7: Mi często nie znajdywało danych nawet w dzień w który otrzymywałem przesyłkę także to u nich chyba norma.
  • Odpowiedz
@Kruk7: spoko, mi napisali, że wysłali w poniedziałek, dali numer, w środę dopiero się okazało, że było w systemie, a w czwartek już u mnie tym samym sposobem
  • Odpowiedz