Wpis z mikrobloga

Mirki, jest jakaś ciekawa tańsza alternatywa dla GoPro? Chciałbym coś z możliwie jak najlepszą jakością obrazu, full HD (najlepiej 60 klatek/s), jako taką stabilizacją obrazu, możliwością wykonywania zdjęć w zaprogramowanym trybie ( do timelapse). Nie zależy mi na sterowaniu przez wifi.

Może jest jakiś chiński odpowiednik z porównywalnymi osiągami ? :>

#gopro #kamerasportowa taguję też #aliexpress , bo czasem mają tam ciekawe rzeczy.
  • 14
@paatrys @botix: Za tę cenę lepszej nie znajdzie, najlepiej było by gdyby podał jaki ma budżet.

60fps jest ale przy 720p.

1) Liquid Crystal Display (LCD) :1.5LTPS


2) Lens: 170° A+ HD wide-angle lens


3) Language Options: English / German / French / Spanish / Italian / Portuguese / Chinese Traditional / Chinese Simplified / Japanese / Russian


4) Resolution of Videos Recorded: 1080P (19201080) 30FPS; 720P (1280720) 60FPS; VGA
@paatrys: no ja sie mocno zaczalem zastanawiac, chyba wezme. Tylko nei wiem jak z bateriami. Czy idzie jakis akumulator dokupic aby miec ze soba 2-3 dodatkowe zawsze
@Crisu: Korzystałem przez jakiś czas z GoPro Hero 3, miałem zamienniki oryginalnej baterii, wytrzymywały jakieś 40 minut, Jeśli SJ4000 jest bateria podobnej jakości to przydało by się mieć ich konkretny asortyment :)