Wpis z mikrobloga

Jesli bylaby twoja pierwsza a ty jej pierwszy i bys z nia byl dlugo why not. Bo tak w sumie lipnie wiedziec ze twoja laska robila loda typowi a wczesniej on ja w anala wielokrotnie i do uzd i naookolo. Brrr smutna prawda ale true story
@Sproket20: miałes tak?


@Obserwator_z_ramienia_ONZ: no w sumie mialem taka laske 9/10 lubila w dupkie. Lubila opowiadac o tym. Napiecie roslo zawsze jak cos tam wspominała - #!$%@? uczucie. Dlatego lepiej nie rozmawiac na takie tematy co bylo w przeszlosci. Oczywiscie moznaby sie zabawic w bdsm i inne zabawy ale czasem moze fakt istnienia innych typow w jej zyciu doszczetnie rozwalic zwiazek. Myslowka typu co ona z nimi robila albo co
@Sproket20: Ja i mój niebieski pasek mamy za sobą burzliwą przeszłość. On miał inne i ja i wiadomo że nie próżnowaliśmy. Ale jeżeli chodzi o bdsm to myślę że to kwestia zaufania. A Tobie to współczuję,bo nie chciałabym słyszeć o wyczynach mojego paska z byłymi. Co było to było,waże to co teraz.
@Sproket20: Ja i mój niebieski pasek mamy za sobą burzliwą przeszłość. On miał inne i ja i wiadomo że nie próżnowaliśmy. Ale jeżeli chodzi o bdsm to myślę że to kwestia zaufania. A Tobie to współczuję,bo nie chciałabym słyszeć o wyczynach mojego paska z byłymi. Co było to było,waże to co teraz.


@CrystalMaiden28: życie