Wpis z mikrobloga

@takjakby23: Toyoty:) Są corrolle auta nie do #!$%@?. Może piękne nie są ale za to bezawaryjne. Ja mam avensisa i odpukać nie narzekam. Jak chcesz z gazem to musisz kupić taki który ma już instalację bo do auta za tą cenę się już chyba nie będzie opłacało wstawiać. No i rozważ czy jeździsz tak dużo żeby gaz były opłacalny. Ja mam 2.0 bez gazu i spokojnie do przełknięcia.
@takjakby23: Kiedyś też tak myślałem ale z wiekiem mi przeszło. Do sedana ciężko rower wrzucić, a w kombiaczu dwa rowery bez odkręcania kółek wchodzą. btw są też hatchbacki avensisa wygląda trochę jak sedan ale cała klapa do góry się podnosi.
@takjakby23: No i jeśli chodzi o tą Toyotę to mogę coś więcej powiedzieć po prostu. Części drogie jak cholera ale rzaaadko się coś robi (ja robiłem rozrząd tylko, przez trzy lata i oleje etc.) Spalanie w zależności jak ciśniesz: w mieście do 11 (zima, upał) 10 przy normalnej pogodzie. Trasa: mój rekord 7 litrów Wrocław-poznań sam jechałem, na długiej trasie z przeładowanym autem 7,4. Jeździ się spoko przyspieszenie ok, (coś ok