Wpis z mikrobloga

Było spotkanie Wykopowiczów na Woodstocku, było w Mielnie, a co powiecie, żeby w kolejny weekend (20-22 VIII) spotkać się w Poznaniu? Kto byłby chętny?
  • 158
  • Odpowiedz
w przeciągu ostatnich 5 minut spadlem w wykopowym rankingu o jakieś 800 miejsc. nie żebym mial sie pociąc z tego powodu , ale bordo ładniejszy jest. co sie dzieje? juz mnie nie lubicie?
  • Odpowiedz
+256 dostałeś za kom. jakieś 2 dni temu, możliwe że ostatnio byłeś trochę mniej aktywny plusy trochę cię podtrzymały na życiu a teraz się wywietrzały ;D zresztą systemu rankingu /w/ nikt nie ogarnia ;PP
  • Odpowiedz
@a5x4: Zanim nie poznałem Liliah - nie miałem nawet jednej koleżanki przez caałe długie życie. Ale ona jest w porządku, chociaż nie ma na imię Marta, ale na pewno ma ładne imię :). Ona chyba do mnie też coś czuje, bo zawsze odpisuje. Hihi, miłość jest wspaniała x).

Podobało wam się na moim spotkaniu wykopowym?
  • Odpowiedz
Tszz, bo wiedząc o mojej ukochanej aż tyle zaraz wyznaczę koło o promieniu 100km, w polu którego będę szukać jej miejsca zamieszkania i znów dwa miesiące z głowy :F. Teraz to wszyscy mają na imię Natalia, co za czasy ; o.
  • Odpowiedz