Wpis z mikrobloga

Rzadko się zdarza żeby na głównej nie było w ciągu tygodnia jakiegoś wykopaliska z aferą, korupcją, przekrętami. Kto się interesuje to wie że przemysł upadł, regulację wykańczają kolejne branże, nie wierzę że Ci ludzie chcą dla nas dobrze. Tak sobie myślę że ludzie już się przyzwyczaili do tej patologii, każdy kręci swoje lody. Ale czy ten proces destrukcji naszego kraju musi trwać ? Co każdy z nas #!$%@? młodych może zrobić ? Myślę że musimy rozmawiać z tymi którzy mają już wszystko w dupie, że jest jeszcze nadzieja na normalność w tym kraju, że to ostatni dzwonek. Nie jestem przekonany czy to dobry pomysł dyskutować z ludźmi o ugruntowanych przekonaniach głosujących na po/pis/sld/psl/tr i inne syfy, po co tracić energię ? Jest ok 75% ludzi którzy nie mają zamiaru oddać głosu w nadchodzących wyborach, i to jest moi drodzy elektorat warty uwagi. Zarówno do PE jak i krajowe wybory za rok będą miły kluczowe znaczenie czy domkną się drzwi, które odbiorą nam resztkę powietrza. Błagam was rozmawiajcie i przekonujcie tych niezdecydowanych że warto oddać głos na KNP lub RN.

Dodam jeszcze że Pan Gowin mimo że gada sensownie to wybór jego partii jest obarczony zbyt wielkim ryzykiem że jest to kolejny przebieraniec. Lata mijają i ludzie zapominają o tych wszystkich oszustwach na polakach, o tym jak AWS rozbił się na Pis i PO, jak po raz kolejny ktoś w atmosferze buntu jawi nam się jako nowa siła, nowy program, po czym starzy ludzie zasilają szeregi dla niepoznaki mieszając się z nowymi twarzami, To przebieranki, inna nazwa, inne hasła, ale te same kolesiostwo, układy, wzajemne haczyki.

Grypa nie wyleczona do końca jest zabójcza, dlatego boję się że kolejne 5 lat te #!$%@? będą miały władzę bo 20 % nie wystarczy. Idźcie do ludzi i mówcie im że muszą swoim głosem dać im czerwoną kartkę. Potrzeba w sejmie większości z nowych ugrupować, przynajmniej 75 % !!!!

#polityka #knp #rn #psl #po #sld ##!$%@? #polska #wybory #wyboryeuroparlament2014 #europa #donarodu
  • 3