Wpis z mikrobloga

Właśnie leci demko z meczu VP rozegranego wczesniej. Pasha dawał ukryte sygnały na fb, zeby na nich nie stawiać, bo przegrali. Dlaczego żałowałem lajka?

#csgo
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BOTMICHAL: Z jednej strony dobre zagranie, z drugiej może prowadzić do nadużyć i wycieków info dotyczących wyników w momencie kiedy można jeszcze obstawić mecz...
  • Odpowiedz
@HARDrychuCORE: Nie ma opcji żeby nie zwrócili, strzeliliby sobie, nawet nie w stopę, ale w głowę. Osobiście nic bym tam już nic nie postawiłbym i czekałbym na alternatywę. Nie trzeba by było długo czekać, aż strona byłaby oznaczona przez przeglądarki jako scam. Upadek strony przez jeden mecz, z którego nie mają żadnych korzyści? Nie ma szans.
  • Odpowiedz
@only: Rozumiem i myślę bardzo podobnie. Nie wierzę, że gracze nie "sugerowali" znajomym jak się wynik skończył. Niemniej jednak obawiam się, że nic nie zwrócą co jak napisałeś jest dla mnie jednoznaczne z rezygnacją z obstawiania na tym portalu.
  • Odpowiedz
@GeneralX: @only: @HARDrychuCORE: panowie, niema szans jednak, żeby ten mecz zamkneli i rozdali skiny. Jak już ktoś pisał na wykopie i reddicie to wkrew ich regulaminowi. Jak strace skiny przez ten wałek to koniec ze stawianiem na tej stronie i pewnie nie tylko ja.
  • Odpowiedz