Wpis z mikrobloga

Jestę tak zajebistym hipsterę, że pijam piwo które powstało w nakładzie mniej niż 60 butelek. Nawet nie wiecie, jak ciężko takie gówno dostać. Do tego szpanuję ośmioma skrzynkami pełnych zajebistego piwa (na drugim planie) i 5kg chmielu (Mosaic). Paczajta, bohactwo kuhwa

Ale spoko, prawdopodobnie jestem #stulejarzem i #przegrywem

#piwodomowe #piwowarstwo #pijzwykopem #tagujetogowno ##!$%@?

Engine oil to dość przyjemny extra foregn stout z Browaru Kruk. Trochę mdłe, zalepiające, ale mimo wszystko - poprawne, z drobnymi błędami. Dużo czekolady w smaku i aromacie - kobietom niechybnie bardziej by smakowało
adamczo - Jestę tak zajebistym hipsterę, że pijam piwo które powstało w nakładzie mni...

źródło: comment_bI2HVosYKEKTW0dRZ54Pq7DzkhXaWVc7.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@Pismak:

Nic. Jestem sędzią piwnym i dają mi takie piwa za darmo do oceny.

@jaywalker:

kolana zdarte do rzepki.

Goryczka mizerna, nie kontruje intensywnego karmelu, w dodatku coś się #!$%@?ło (trochę trawy, trochę ściągające). Chmiele angielskie coraz mniej mi się podobają (tj. na pewno są dobre, tylko trudno dostać dobry i oryginalny chmiel z Anglii)

@Wszystkooniczym:

kielich po Książęcym, więc raczej nie jest trudno go dostać (?) jest niezły,
  • Odpowiedz
@adamczo: sędzią piwnym? :X

czekolada? <3 ja znam tylko Szoko od kormorana. piłeś, czy za niska półka? moje ulubione piwo na chwilę obecną :)
  • Odpowiedz
@chilling: hej, wynurzenia o browarze mają różne tagi. Pod ocen piwo lepiej dawać to co ktoś ocenia, wartościowy content, czyli to na czym można się troszkę oprzeć by kupić, szukać itp danego piwa lub wystrzegać. Więc wiesz...
  • Odpowiedz
@fvck:

Szoko jest straszne! piłem, po dwóch łykach wylałem.

"Czekolada" pochodzi od ciemnych słodów, odpowiednio zrobiony stout musi zawierać tą nutę. W szoko jest dodane coś sztucznie, jest przesłodzone, mdłe i jednowymiarowe. Jeden z niewielu produktów Kormorana, który nie polecam.

@project_pat:

jestem sam piwowarem domowym, do tego sędzią piwnym, to ludzie mnie proszą o opinie swoich piw.
  • Odpowiedz
@project_pat:

skoro nie amator, to pewnie zawodowiec ;) skoro sędziuję na konkursach piwnych (głównie domowych, ale jedna przygoda z rzemieślniczymi) i powoli zaczynam warzyć piwa komercyjnie, to mogę uznać siebie za "pro" ;)
  • Odpowiedz