Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #rozowepaski #dylemat #gf fak , od kilku dni nie potrafię rozgryźć swojej dziewczyny jesteśmy w związku juz dwa lata były gorsze chwile i to w #!$%@? a dawaliśmy radę , ostatnio wylądowałem w szpitalu przyjeżdża odwiedza ale od kilku dni jakoś tak jest nie tak , pozatym zaczęła robić mega awantury o byle co a nigdy tego nie robiła przyczepia sie do czego może np ma waty o to ze siedzę na fb , albo ostatnio wpadła do mnie z koleżankami wyszliśmy nachwile na miasto fakt więcej pogadalem z jej koleżankami bo miałem więcej tematu niż z nią bo przegadywalismy ciagle SMS albo telefon wiec nie dziwne chyba ze nie ma tysiąca tematów po kilku dniach rutyny . A ona ma problem ze traktuje ja jak powietrze dziś przyjechała od razu jakieś złości i nawet ani przytulić ani nic zrobiła znowu kłótnie i pojechała do domu . Czy mam uważać mirki ze to idzie tylko w stronę końca tego związku ?
  • 6
@furek12: Ziomuś to jest tak :D

1. Coś czuje, że coś #!$%@?ła, dała dupy czy coś komuś

2. Rozmowa - w związku najważniejsza i powinniście porozmawiać jeżeli nic z tego rozmawiania nie wyjdzie i bedzie tak dalej sie zachowywała to ją zostaw, po co Ci to? Niektórych rzeczy nie da sie uratować, jeżeli Ci nie powie o co chodzi to nie jest na tyle dojrzała żeby być z kimś ;P

3.
@MekaS: 1 odpada zdrada bo akurat tu mam ja jak na łańcuszku o to sie nie martwię mała wioska itp , #!$%@? próbuje z nią od popołudnia jakoś nawiązać temat to wymyśla powody z dupy kiedy mowię jej prawdę , jesteśmy ze sobą dwa lata a nagle zaczęła sie zachwoeyac jak pusta 15latka .. Nie ogarniał trochę mi szkoda tego związku zwiazalem sie z jej starym zajebisty gość i wogole fajna
@instalacja: sory za mała czytelność czy błędy ale szybko pisze i nie ogarniam do końca dostałem trochę prochów juz na spanie , ogólnie moje smsy do niej sa ogarnięte i jasno mówią o co mi chodzi a ona dalej swoje ze ciagle ja winie za wszystko itp