Wpis z mikrobloga

@Pawel_Kowal: Umieściłem tag #heheszki więc proszę nie brać tego na poważnie.

A co do Pana, to do wczoraj miałem o Panu bardzo dobre zdanie, ale wczorajszym zachowaniem stracił Pan nie tylko w moich oczach. Ile PR ugra na atakowaniu Korwina i próbie odbierania mu wyborców? NIC. Ja wiem, że to polityka i zasady gry są ostre, ale chciałbym przypomnieć, że Pana partyjny kolega rok temu popierał Korwina, a teraz nagle zaczął
@George_Patton: no ok, ale mam wrażenie, że bardzo dużo komentujących na serio wierzy w "ustawkę". Ma Pan oczywiście prawo do swojej oceny, proszę jednak pamiętać, że nie odnosimy się do całej formacji jaką jest KNP. Mamy bardzo wiele wspólnych punktów programowych oraz w wielu kwestiach się zgadzamy, także z panem Korwin-Mikke. Tylko niestety nie możemy się zgodzić na jego niektóre, niedopuszczalne wypowiedzi, które w dodatku z całą zaciętością podtrzymuje i powtarza.
Tylko niestety nie możemy się zgodzić na jego niektóre, niedopuszczalne wypowiedzi, które w dodatku z całą zaciętością podtrzymuje i powtarza.


@Pawel_Kowal: Które nie dotyczą gospodarki, nie mają związku z programem partii i są kompletnie bez znaczenia dla wyborców. Za to, wg niektórych, świetnie nadają się do przeprowadzania infantylnych zaczepek. Dlaczego nie chciał Pan rozmawiać o polityce, tylko o bzdurach? Dlaczego przerywał Pan co chwilę i nie dawał skończyć myśli współrozmówcy (notabene
@Pawel_Kowal: Wystarczy przeczytać program KNP, żeby uzmysłowić sobie, że nie wprowadzą monarchii, ani nie zalegalizują gwałtów, ani nie odbiorą prawa głosu kobietom. Sprowadzanie dyskusji politycznej do takiego poziomu dyskwalifikuje Was w oczach kulturalnych odbiorców.
Tylko niestety nie możemy się zgodzić na jego niektóre, niedopuszczalne wypowiedzi, które w dodatku z całą zaciętością podtrzymuje i powtarza.


@Pawel_Kowal: No i rozumiem, że trzeba było wypluć to przed wyborami. Najgorszy ruch Polski Razem jaki mogliście wykonać, całkowity niesmak z mojej strony. Skoro nie jest to część programu wyborczego KNP to nie wiem po jakiego grzyba się czepiliście tego. Obserwowałem Pana poczynania na wykopie i serio robiły wrażenie, ale to