Wpis z mikrobloga

@Dreszczyk: No to przecież piszę, że musi być MPI jeśli chcesz oszczędzić sobie kłopotów. Bo masz dwa rodzaje 1.4 w tych ibizach. 60 konną i mocniejszą. Ale tylko ta słabsza nie sprawi Ci problemów na gazie. Oczywiście z założenia.
@Dreszczyk: W sumie to mogę Ci swojego opla sprzedać. Do zrobienia zawieszenie z przodu i klima do napełnienia, ale poza tym ok. Jak to Opel Astra II. 1.6 8V na gazie. Pali 8-9 litrów. Srebrne kombi.
@Dreszczyk: Kombi bardziej funkcjonalne, a koszty utrzymania te same. No i Astra ładniejsza od ibizy. Poza tym wiedziałbyś co kupujesz, bo prawilnie powiem wszystko:) Mówię Ci- zastanów się, coś czuję, że ta astra jest Tobie przeznaczona;P
Nie zdarzyło się żebym dwa razy kręcił


@kiszczak: te mazdy od tego rocznika w góre wszystkie są piękne, ostatnie dwie generacje sprawiają, że miękną mi nogi :D co to znaczy, że dwa razy nie kręciłeś?
@Dreszczyk: Znaczy się, że nawet jak stała tydzień przy mrozach -25 stopni to wchodziłem, przekręcałem kluczyk i od razy paliła. Żadnej awarii, nawet najmniejszej przez ponad 20 tys. km. Prowadzenie zajebiste. Po prostu fajna fura dla początkującego. Dzięki niej zakochałem się w Mazdach. Później miałem mazdę 3, ale mi brat #!$%@?ł i #!$%@? kupiłem opla:/