Wpis z mikrobloga

@xvovx: Wmawiaj sobie, ze to pomoże, jak tak będziecie spamować o #!$%@?. Tak naprawdę to zaczynacie #!$%@?ć ludzi i za karę wszyscy pójdą głosować na palikota czy Gówina. Huehue. Weź się zajmij swoim życiem tak jak ludziom radzicie :>.
  • Odpowiedz
Wmawiaj sobie, ze to pomoże, jak tak będziecie spamować o #!$%@?. Tak naprawdę to zaczynacie #!$%@?ć ludzi i za karę wszyscy pójdą głosować na palikota czy Gówina. Huehue. Weź się zajmij swoim życiem tak jak ludziom radzicie :>.


@tusiatko:

Teraz to zdrowo odpłynęłaś...
  • Odpowiedz
@xvovx: Nie, ja tam idę do łazienki się szykować, bo jestem normalna. Ty za to jesteś takim przegrywem, że musisz ludziom spamować polityczne gówno od 6 rano :) Kto tu odpłynął? Piszę to do Ciebie, bo może nie zdajesz sobie z tego sprawy :)
  • Odpowiedz
@typowymirekakrobata: mam prawo wyrazić swoje zdanie na temat tego spamu. Ty za to świecisz intelygencją, skoro musisz wyskakiwać z pmsem i różowym paskiem ;) Jakbyś nie wiedział normalna część wykopu, w tm wielu niebieskich myśli tak samo jak ja. Gratuluję Korwinowi wyborców, nasza elyta inteligencka ;)
  • Odpowiedz
@tusiatko: cierpisz na poważny przypadek bólu dupy, to jest fakt. Narzekasz na spam, ale jednocześnie nic nie robisz, by się od tych cierpień uwolnić. Więc jesteś albo idiotą, albo wariatem.
  • Odpowiedz