Wpis z mikrobloga

Ale się syf zrobił po tym tagiem ^^ Szczerze, Korwin dał się podejść jak mała dziecko w #kropkanadi Ale coś co mnie #!$%@?ło na samym początku i powiedzcie, że sytuacja nie jest przekomiczna ^^

Po namowach redaktor @Pawel_Kowal w końcu nieśmiało wyciąga...KARTECZKĘ...i cytuje wypowiedzi korwina xD

W ogóle jedna rzecz mnie #!$%@?ła w @Pawel_Kowal i o ile wcześniej naprawdę darzyłem go sympatią po występie w #mlodziezkontra jeszcze jak był w #pjn i po tym liście otwartym do Camerona to tak teraz straciłem do faceta szacunek. Pierwsza sprawa to ogólnie ten atak na #korwin i tym samym na #knp i pomyśleć, że zastanawiałem się nad zagłosowaniem na #polskarazem

Tym bardziej, że przecież #korwin mówił, że myśli o połączeniu sił jeszcze zanim Przemek #wipler dołączył do #knp

A w #kropkanadi @Pawel_Kowal mówił przejdźmy do rzeczy konkretnych po czym kończył na pierdołach, łapaniem za słówka liczyłem na jakąś serio poważną debę jak z #wipler wcześniej. Tak czy siak nie głosuje na #kowin tylko na ludzi z #knp i mam tu na myśli Berkowicz, @Jacek_Wilk a szczerze mówiąc #!$%@? mnie to czy #wipler był w 20 czy 40 partiach ważne jak głosował a to pokazuje, że to są ludzie, którzy wierzą w coś a nie jak miłościwie na panujące słońce peru czy @Jaroslaw_Gowin w gówno wierzą robią jak im się opłaca w danym momencie.

#krul #prawicarazemalenietymrazem i trochę wyszło #oswiadczniezdupy #polityka
  • 1
@RexxarHell

Po namowach redaktor @Pawel_Kowal w końcu nieśmiało wyciąga...KARTECZKĘ...i cytuje wypowiedzi korwina xD


na sugestię Olejnik, czy nie zechciałby zacytować słów Korwina.

"A mogę?" [grzebie w kieszeni, po czym wyjmuje karteczkę]

komedia