Wpis z mikrobloga

będą #gorzkiezale nad #nowywykop.

wszedłem na swój profil i się załamałem. serio, @wykop, Wam chyba na łeb padło, że zachciało się zżynać układ fejsbuka. po jaką cholerę to komu i co będzie następne, pan Rogal, czy europlusy?

z ciekawości ogarnąłem Web Archive i oczywiście - reddit od 5 lat się zmienił wg mnie minimalnie, dalej jest archaiczny, dalej jest prosty, dalej jest #!$%@? taki, do jakiego ludzie się najwidoczniej przyzwyczaili. a z drugiej strony mamy digga i wykop - totalne zmiany i całkowity rozjeb na przestrzeni ostatnich lat. no super strategia #!$%@?.

nie zapomnijcie jeszcze w finalnej wersji #!$%@?ć większych czcionek, 50 pluginów do jQuery i jakiegoś random-mode, niech wszystko najlepiej gra, śpiewa i tańczy, a układ przycisków i postów niech się zmienia losowo po każdym odświeżeniu strony.

#mowiejakjest #januszewebdesignu
burarura - będą #gorzkiezale nad #nowywykop.



wszedłem na swój profil i się załamał...

źródło: comment_RENvoOe8vdg8Q1Ohv2e5J6NC99nNnrQe.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fotexxx: z jednej strony rozumiem, ale z drugiej - nie mogli kilka miesięcy temu zrobić akcji pt. 'macie tydzień na zgłaszanie poprawek' zebrać to do kupy, ogłosić jakieś wyniki, skonfrontować to ze swoimi planami i dopiero działać?

bo kurcze obecnie mam wrażenie, że tylko hajshajshajs, więc poprawią jakieś proste pierdoły, żeby nie było, że ludzie nie mają głosu, a największych bubli w stylu tego nowego profilu nie zmienią.
  • Odpowiedz
@burarura: ilu ludzi tyle opinii i propozycji...mnie sie na przykład nowy profil podoba. Za to nie podoba mi się wiele innych rzeczy drobnych ...jak choćby to ,że odpowiedz jest po lewej a nie po prawej.

Nie da się tez usatysfakcjonować wszystkich. Prawda taka ,że co nie zrobią to znajdzie się grupka takich jak ty niezadowolonych...
  • Odpowiedz