Wpis z mikrobloga

Dobra mirki, sprawiłem sobie drugi sezon Walking Dead, znalazłem nawet sejwy z pierwszego sezonu gdzieś na moim dysku zewnętrznym (uff! całe szczęście że czasami zachowuje takie rzeczy). Wkleiłem je do User/Documents/Telltate Games/The Walking Dead no i zostały wykryte. Męczy mnie jedna kwestia, a mianowicie napis przy sejwie z sezonu pierwszego (gdy już zostały wykryte przez gre):

Completed: Episode 4

Mam rozumieć, że jakimś cudem nie ukończyłem 5tego episodu? Jeśli wczytam ten sejw to wydarzenia z epizodu 5 (pierwszego sezonu) będą losowe?

#twd #thewalkingdead #thewalkingdeadgame #gry #zombie
  • 11
  • Odpowiedz
@Maxoss: Tutaj wyczytałem coś takiego:

Only completed Season 1 saves will be imported into Season 2. If you have any completed episodes, those choices will import to Season 2, and random choices will be made for any episodes that are unfinished or have not been played. If you've completed all episodes in the series, all your choices will be imported into Season 2

Kurde no to lipa :/ Musze gdzieś znaleźć
  • Odpowiedz
@daymoss: Już dostałeś odpowiedź :D Sceptycznie troche podchodziłem do tej gry bo to przecież w dużym stopniu point'n'click, że nudy, że grafika taka troche nie battlefieldowa, ale jak się wciągnąłem w pierwszy epizodu pierwszego sezonu (a było to chyba 2 lata temu) to przeszedłem ją raz dwa i z niecierpliwością czekałem na kolejny epizodzik. Klimat, zwroty akcji, powalają i nawet ten styl graficzny pasuje do tej gry.
  • Odpowiedz
Tak btw 2 lepsza od 1? Bo 1 przeszedlem i bardzo mi sie podobala a w 2 bd gral jak juz będą wszystkie ep wiec bez spoilerów
  • Odpowiedz
@daymoss: może trochę uprościłem. Typowy point'n'click to to nie jest, jest trochę typowego klikania, prowadzenia rozmów, ale t bardziej dodatek do całej opowieści. Tak czy owak warto kupić jak będzie w jakiejś promocji na steam.
  • Odpowiedz
@cfani4k: wiem, taki film interakywny być może z odrobiną akcji. Jakoś nie lubię takiej formy rozrywki i może mi braknąć motywacji aby się wkręcić, nawet mając świadomość że zapewne coś tracę

  • Odpowiedz