Wpis z mikrobloga

@franekfm: No zobaczymy, myślę mimo wszystko jednak, że elektorat korwinowski nie jest zbytnio zmobilizowany poza internetem i jak przyjdzie co do czego, to młodziaki szurną nad wodę, np. w piękną pogodę, jak do urn głosować.
@takelbery: Na spotkania wielu ludzi chodzi jak na Kryszaka, albo Grabowskiego (przynajmniej garnków nie wciskają i jest zupełnie za darmo). On jest postacią nietuzinkową, robi show, nie można się nudzić, więc ludzie chodzą na te spotkania, wielu dla rozrywki. To atrakcyjna rzecz posłuchać jak Korwin nawija, rzuci dowcipem, po kimś pojedzie. Sam bym się wybrał na takie spotkanie.
@Sicamber: Jakoś kiepsko wyskalowane, ale fajnie, że ktoś coś takiego zrobił . W każdym razie to nie nowość, że Korwinowi ostatnimi czasy skoczyły sondaże. Zastanawiam się jak będzie w wyborach i czy pęknie te 5%.
@franekfm: Najnowszy sondaż TNS, nie wiem o co chodzi? Na czyje zlecenie raczej nie ma większego znaczenia, bo jak Korwin był nad kreską w tej samej sondażowni, to już było jakby mniej istotne, a sondaż jak najbardziej wiarygodny i przez korwiniaków prezentowany na wszelkie możliwe sposoby :) Hipokryzją mi tu podbija.
@choleryk: (#) no człowieku umiesz odpowiedzieć na proste pytanie kiedy był robiony sondaż, w jakim okresie ? miesiąc temu czy tydzień temu, a może wczoraj czy pół roku temu, bo to dość istotna informacja,

Widzisz ja już znalazłem kiedy i w porównaniu do poprzedniego sondażu jest wzrost o 1 punkt procentowy.

W dodatku podejrzanie wygląda że sondaż przeprowadzono na 968 osobach, zupełnie jakby 40 osób wycięto, przypadek ?
@franekfm: Już odpowiadam:

Sondaż przeprowadzono w dniach 9-14 maja 2014 roku na ogólnopolskiej próbie 968 mieszkańców Polski powyżej 18 lat. Preferencje partyjne były określane dla grupy 506 osób deklarujących zamiar głosowania.


Świeżutki jak chlebek z piekarni? A te 40 osób to na pewno głosy korwinistów! Spisek #!$%@?! :)
@choleryk: (#) świeżutki też jest człowieku sondaż CBOSu:

Sondaż przeprowadzono metodą wywiadów bezpośrednich, wspomaganych komputerowo (CAPI), w dniach 7-14 maja 2014 r. na liczącej 1074 osób reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski

gdzie KNP dostału UWAGA 5%