Wpis z mikrobloga

@akcer: @Tapirro @Shewie @jesse__pinkman @prusi ja rozumiem, że atencja itd. ale ja jebię, jak można być taką mentalną stuleją - przez takie komentarze jak Wasze jeszcze się dziewczyna nabawi kompleksów albo co, a przecież ani gruba ani przesadnie owłosiona nie jest. "2/10 wouldn't bang" a potem wielkie zdziwko, że anoreksja, przesadne makijaże albo feminizm (pomijam fakt, że istnieje 80% szansy, że sami "szarpalibyście")
  • Odpowiedz
@Peter_Parker: Oczywiście, że jedynym sensem jest atencja i chęć przyciągnięcia kilku samców omega, tak aby zaczęli ją zarywać na privie, ale czy posty oskarka typu "wygrałem XD" albo wykopowe przywitanie zielonek "no elo mirasy" czy informacja "pada" lub "świeci Słońce" w tagu swojego miasta i wreszcie żebry o zawieszone plusy mają jakiś sens? Jasne, warto to (atencjowe łowy) wyśmiewać, ale nie sądzę, że rycie dziewczynie psychiki i pojazdy po wyglądzie
  • Odpowiedz
@Enmebaragesi: a nie, już wiem, zawsze jak pojawią się głosy krytyki, że po co wrzucać takie zdjęcia to znajdzie się jakiś obrońca niewiasty, co kobiety widuje tylko na jpg i myśli, że wzbudzi sympatię u autorki wpisu. co najśmieszniejsze innych nazywa stuleją, a sam słodzi tej lasce jak tylko może by dała mu plusika w komentarzu XD
  • Odpowiedz
  • 0
@prusi: ależ nie przejmuje sie ani negatywnymi ani pozytywnymi komentarzami,nie jestem aż tak smutna ;) chcialam po prostu powiedzieć 'dzien dobry' moim Mirkom :) i plus dla tego Pana :D
  • Odpowiedz
@prusi: nie chodzi mi o głosy krytyki względem atencji - z tą zapraszam do w-----------a z wykopu - tylko o jechanie po innych wyglądzie

i nie, nie jestem stuleją i nie staram się jej słodzić (w ogóle śmieszne oskarżenie: chciej być kulturalny - "pewnie chce poderwać XD"); ale zgadzam się z tym, że Wasze zachowanie to nie stulejarność, bo to zgoła odwrotne zachowanie, cofam to - Wasze to po prostu
  • Odpowiedz
@Enmebaragesi: O GURWA CZŁOWIEKU JEŚLI KTOŚ TU SIĘ SPINA TO RACZEJ TY

ludzie sobie żartują i tyle, jak ci nie pasuje to po co siedzisz na mirko, przecież tak było od zawsze i ten wpis został nawet potraktowany dość łagodnie.
  • Odpowiedz