Wpis z mikrobloga

zastanawiam się jak wygląda kwestia wyrejestrowania pojazdu. Mam w planach kupić jakiś tani driftowóz(patrz e36 318is) tylko chciałbym by był wyrejestrowany. robił to ktoś? nie chce mi się płacić oc i robić przeglądów skoro autem będę jeździł tylko po torach zamkniętych

#motoryzacja #bmw
  • 17
  • Odpowiedz
@wuju84: tak. na tor lawetą. jak się tam rozpieprzę to przynajmniej nie będę mieć problemu jak wrócić do domu;) @ostr: śmiesznie niskie? 800 pln które teraz płacę to jedna moja wypłata. wolałbym to włożyć w zawieszenie lub w paliwo... nawet do lawety niż na ubezpieczenie z którego nic nie mam
  • Odpowiedz
@Mr_Swistak: no śmiesznie niskie - wiem ale się wypowiem, OC wtedy płacisz do 5% aktualnej kwoty (pomniejszone o nie mniej niż 95%). Tylko oddajesz papiery.
  • Odpowiedz
@typowymirekakrobata: 1,8is na dzień dobry. trochę mnie fundusze trzymają. ale zapewne za niedługo m50b25 czy coś w ten deseń @ostr: no to właśnie pytam jak to wygląda . możesz się rozpisać? i tak w umowach OC pisze że nie dotyczy sytuacji na torach itd itp
  • Odpowiedz
@Mr_Swistak: e36 1.8is bardzo cienko, jeżeli już naprawdę z tym motorem to szanse utrzymać poślizg masz na max 14" z dwoma-trzema barami, jaki to tor? jeżeli nie masz kasy lepiej idź w e30 z 1.8, mniejsza waga, lepiej sprawuje się w drifcie, ew. jeżeli naprawdę e36 to minimum 2.5 musisz mieć najlepiej w m50

@Enfi: @typowymirekakrobata: z pełną szperą to pewnie 80km by latało bokiem xD
  • Odpowiedz