Wpis z mikrobloga

Witam, chcialbym kupic okulary z polaryzacja. Czy istnieje lepsza/gorsza polaryzacja czy w kazdych okularach wyglada to tak samo? Kiedys wujek wedkarz mial okulary przez ktore bylo widac ryby przez wode. O taki efekt wlasnie mi chodzi:) polecicie cos? #aliexpress #okulary
  • 17
  • Odpowiedz
#aliexpress #okulary


@piepia: Sorry, ale te 2 tagi się wykluczają.

Wszystkie okulary produkowane są w Chinach i Korei Południowej, ale nie wszystkie są brane na dystrybucję na Polskę. Z racji jakości co niektórych.

Ja mam słoneczne firmy Mormaii, soczewka bez polaryzacji, ale z antyrefleksem. Bardzo dobra soczewka.

  • Odpowiedz
@breja: ICON to jest marka własna sieci - Twoje Soczewki. I tam, ew pewnie na allegro możesz je kupić. Przejdź się do salonu i sobie je przymierz.
  • Odpowiedz
@breja:

Australia – kraina kangurów, BBQ i wiecznie młodych surferów. Przez stulecia pozostawała tajemniczym lądem odciętym od wpływów Europy i Ameryki.


hehe, tylko że z tego co wiem to i tak robią je w Polsce. Z tego co widzę to na tej stronie theiconic.com sprzedają inne okulary, zobacz sobie na logo.
  • Odpowiedz
@piepia: Ja mam okulary z Decathlonu ktore sa niby dedykowane do sportow wodnych i maja genialna polaryzacje. Zawsze jak w nich chodze to krece glowa jak debil bo lubie podziwiac efekty widoczne prawie na wszystkim a niebo/chmury lub szyby samochodow to juz w ogole. Kosztowaly kolo 100pln i bardzo polecam

Polaroid tez swietna firma, testowalem kiedys i z lepsza polaryzacja chyba nie mialem do czynienia.

@lukazh: Firmę Arctica odradzam totalnie,
  • Odpowiedz
@piepia: ja zaryzykowalem kupno okularów z polaryzacją za 8 dolków, były za 14 dni i miłe zaskoczenie - mają polaryzację :) okularki bardzo takie same jak znanej marki na O ;)
  • Odpowiedz