Wpis z mikrobloga

@wyc: Siedzę nad pracą na seminarium, bo termin do czwartku o północy, a ja w szarym polu :D Ale leci spoko, powinnam się wyrobić. Kochane wzory i tabele, co można sobie przekopiować z artykułów do pracy, zawsze to mniej wkładu własnego :D chociaż jak tak patrzę, to fajnie samemu by się zrobiło taką estymację, ale nie pozwolili :<
@tusiatko: jak ja uwielbiam Twoja ambicje <3. Mam wrazenie ze na tych studiach zabijają twoja kreatywnosc! Albo boja sie o swoje dupska bo maja świadomość ze jestes zajebista w tym co robisz!!

o/ piątka
@wyc: No ja chciałam, bo mi się fajniej piszę taką pracę i nie rozumiem co to był za problem, ale typ powiedział, że to ma być praca na podstawie samej literatury :/ TO GŁUPIO, bo gdybym sama robiła tą estymację to przecież też bym przytoczyła info z artykułów, a przynajmniej poćwiczyłabym sobie. ALE NIE, bo po co :> A mogłyby wyjść fajne wyniki, bo to chodzi o endogeniczność tych kryteriów o
@tusiatko: troche mi głupio jak ja pisze 2 linijki a Ty kilkanaście i to całkiem mądrych rzeczy.. Czuje ze byłabys niezła korepetytorka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wyc: Jestem na serio dobrą korepetytorką! Jak w grudniu uczyłam tą dziewczynę za kasę (a była ciężkim przypadkiem) to potrafiłam jej do skutku tłumaczyć rzeczy na 10 różnych sposobów. Nie lubię jak zostają jakieś niejasności :>
@wyc: Oo dzisiaj babka na makro gadała o Chinach i miałam wrażenie, że była trochę zafascynowana tym zjawiskiem polityki jednego dziecka lol. Na koniec dodała, że oczywiście to straszna polityka, bo żyła w Chinach rok i nie raz widziała jak ludzie mieli przez to #!$%@? hehehe. W ogóle mam wrażenie, że wykładowcy u mnie gadają o tych różnych sytuacjach jakie się dzieją na świecie typu kryzys w Grecji, jakieś tam Chiny