Wpis z mikrobloga

Mam dwa nieofoliowane vouchery z bonusami -100% na odbiór darmowego biletu na dowolny mecz #lechpoznan ważny do końca 2014 roku. Sam jestem mało zainteresowany piłką, więc chętnie odstąpię każdy z nich za dwie dyszki - pełen bilet kosztuje 40 złota więc można powiedzieć, że zyskiem dzielimy się po połowie. Jacyś chętni? Foto robione rzodkiewką, ale jest.

#poznan #kolejorz #kibole
Taiffun - Mam dwa nieofoliowane vouchery z bonusami -100% na odbiór darmowego biletu ...

źródło: comment_ehdRoQCb1mODUeh3mh3dDPjIY6WPNSRQ.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@n0rex: @jarbi: nie znam się, ale skoro 100% to logicznie rozumując nieważne ile akurat kosztuje bilet... w konkursie w którym wygrałem vouchery były wyszczególnione w regulaminie jako nagrody za 40zł każdy, więc postanowiłem nie wnikać w szczegóły tylko puścić za połowę dla obustronnego profitu. Ogłaszam jednocześnie, że @sowacx już nabył więc oferta nieaktualna. :)
  • Odpowiedz
@jarbi: zgadza się, ale z drugiej strony widnieje -100% (słownie minus sto procent), a procenty wydają mi się bezwzględne, czy to z czterech dych czy ze stówy. Może są też vouchery o innych wartościach wtedy trzeba dopłacać, albo jakiś osobny regulamin szczegółowy określa że 100% liczone jest od ceny podstawowego biletu na zwykły mecz, i wtedy np. jakieś finały wymagają dopłat. Jak mówiłem - nie wiem, posługuję się tylko logiką,
  • Odpowiedz
@Taiffun: Ok masz racje, mylące to jest. Odniosłem się do tego widocznego zapisu ;-)

Czyli wyrocznią jest wynik kupna biletu/informacja na infolinii (jeśli takowa w ogóle istnieje) :-)
  • Odpowiedz