Wpis z mikrobloga

  • 0
@Skarfejs: to ja odpowiem, bo po jego wpisie sam zakupiłem up24. Funkcja budzenia sprawca się znakomicie, pod warunkiem że nie spisz 4 godziny. No i musisz zdać sobie sprawę, że możesz mieć 20 minut rano więcej :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Skarfejs: korzystałem, ale nie zdawała egzaminu jako, że śpię z żoną. Opaska za to wykrywa moje ruchy podczas snu i co ważne nie budzi żony.
  • Odpowiedz
@brt: Damn you! Teraz mnie korci żeby kupić... tylko boli mnie to, że te 149 to w USD, a nie w złotówkach... 200zł jeszcze z w miarę lekką ręką mógłbym wydać, ale >400 to już się zastanawiam czy aby na pewno tak bardzo tego mi potrzeba. Dog damn it.
  • Odpowiedz
  • 0
@grajlord: budzik dla mnie rewelacyjny. Dodatkowo aplikacja up łączy się z myfitnelpal i pobiera kalorie które tam wpisałem (sama aplikacja ma za małą bazę produktów). Dla mnie to ważne bo próbuję przybyć, ale opaska mi do tego nie potrzebna. Tak naprawdę to tylko budzik daje praktyczne zastosowanie. Kroki fajny bajer, ale jak nie masz czasu to i tak 10k nie zrobisz (ale i tak się staram).
  • Odpowiedz
  • 0
@sekibun: zgadzam się. Trochę droga zabawka. Jak spisz sam to zastosuj sleep as android. Ale i tak bym kupił 2 raz.
  • Odpowiedz
@brt: To na razie za drogo jak na budzik, plus pewnie nie ma kodów captcha przy wstawaniu jak wspomniany Sleep... ? Chyba trzeba poczekać, aż tego typu urządzenia zyskają większą popularność i większe bogactwo czujników/softu.
  • Odpowiedz