Wpis z mikrobloga

#csgo #januszecsgo

Bravo kupuja chociaz sie skonczylo, a PayBack, ktore sie skonczylo kilka miesiecy temu chodzi po 8-10 dolcow


Ktoś ostatnio napisał, że opłaca się kupować przepustki operacji Phoenix, aby potem sprzedać z zyskiem. IMO jest to bullshit. Przepustka operacji Payback kosztuje teraz 6, 57 oiro, ponieważ ta operacja kosztowała 5,99 $. Przepustka Bravo kosztowała także 6 dolców, a teraz chodzi po 2,12 oiro. Pomijam fakt, że gdy kupi się przepustkę po upłynięciu terminu ważności, to nie otrzymuje się dostępu do map, a jedynie żeton.
  • 22
Pomijam fakt, że gdy kupi się przepustkę po upłynięciu terminu ważności, to nie otrzymuje się dostępu do map, a jedynie żeton.


@piekarSOAD: Myślę, że znajdą się świry, które będą w stanie dużo zapłacić, za głupi żeton.
@RPG-7: No połowę wystawił, nie tylko na markecie i nic mu nie zeszło. Przepraszam, może jedna-dwie sztuki, ale nic więcej. Lepszą inwestycją były IEMowe naklejki, i kapsułki na tym można było spokojnie zarobić 100 EUR.
Przepustka Bravo kosztowała także 6 dolców, a teraz chodzi po 2,12 oiro


@piekarSOAD: ja kupowałem po 75 centów, sprzedałem całkiem niedawno sporo za 1,75 (2 na rynku). A cena wzrośnie jeszcze co najmniej o drugie tyle. I tak, ludzie będą je kupować.