Wpis z mikrobloga

I standardowo małe podsumowanko Crysis 3 jak to ostatnio mam w zwyczaju pisać ;)

Singiel skończony na hardzie (jest jeszcze very hard) i grało się bardzo przyjemnie, na liczniku mam około 9h ale to nieco odbiega od prawdziwego czasu gry, dodałbym przynajmniej godzinę bo gra nie liczy jak się zginie i trzeba przejść kawałek od razu a jako że hard to kilka razy padłem w boju ;)

Dawno nie grałem w coś tak grywalnego i wciągającego, fanom FPSów mocno polecam, jak zawsze kawał dobrej roboty odwalił Crytek, wygląda na to że to koniec trylogii, nie wiem jakby oni chcieli to kontynuować ale 4ka musiała by mieć skopaną fabułę, końcówka nawet ciekawa ale nie szokuje jak np. BioShock Infinite.

Trofea są całkiem fajne i myślę że platyna jest w zasięgu przeciętnego zjadacza chleba (dla porównania Wipeout HD nie jest ;]).

Pytano mnie wcześniej jak multi, dzisiaj pograłem kilka godzin i na początku nie zachwycało ale im dłużej się gra tym lepiej, jest kilka trybów wartych uwagi jak "Hunter" gdzie 2 graczy zaczyna jako myśliwi z łukiem i niewidzialnością włączoną na stałe a pozostałe 10 osób z mocnymi giwerami musi przetrwać kilka minut co jest trudne bo każdy zabity żołnierz respawnuje się jako myśliwy a jest cholernie ciężko nawet w 10 osób zabić kogoś kto jest niewidzialny i nawet granaty EMP nie pomagają za bardzo i tu jest minus tego fajnego trybu, 9 na 10 pojedynków/rund wygrywają hunterzy bo balans poszedł do innych gier :/

Jest też kilka wariacji CTF i są bardzo grywalne. Mapy są świetne, jest wiele miejscówek, ukrytych miejsc albo skrytek gdzie można się schować, nie czułem się jak mysz w labiryncie jak to jest z CoD.

Nie jest lekko grać teraz w multi tyle czasu po premierze z wiadomego powodu, mało początkujących a sporo wysoko levelowych graczy z doświadczeniem a co gorsza z odblokowanymi pukawkami które są za mocne dla nowicjuszy z najsłabszymi pukawkami ale oczywiście z każdą rundą można się wprawić i nawet raz dzisiaj byłem pierwszy w tabelce po wygranej rundzie :)

Łuk wymiata także i w multi, nie jest łatwo bo zanim się naciągnie strzałę to ktoś po prostu może strzelić i zabić ale ta frajda jak strzała trafia w głowę z dużego dystansu i wyskakujące za to punkciki... priceless ;)

Gra jest dobra pod każdym względem, dużo plusów a wad musiałbym szukać na siłę, jak już coś jest to drobiazgi które nie muszą wszystkim przeszkadzać, bardzo polecam Crysisa 3, najwyższa półka strzelanin.

#ps3 #crysis3 #crysis #mirkorecenzjaps3 ##!$%@?
Liquid_Snake - I standardowo małe podsumowanko Crysis 3 jak to ostatnio mam w zwyczaj...

źródło: comment_38qRGu63Mjj8blmS8D2u4xaY4kFbORqa.jpg

Pobierz