Wpis z mikrobloga

@WesolyMorswin: Pytanie, do jakiego zastostowania będziesz używać GP3+? Jeśli zamierzasz tylko kręcić skoki ze spadochronem czy wypady na narty to sobie odpuść Blacka, lepiej już kup wersje Silver - niektórzy powiadają lepszą jakość obrazu Silver w porównaniu do Blacka. Jeśli bedzie używany profesjonalnie wraz z używaniem ProTune (wymaga porządnej karty SD i najlepiej przynajmniej 32GB) to wtedy najlepiej brać Blacka. A jesli do amatorskiego kręcenia to bierz Drifta, a mocowania to
@WesolyMorswin: mocowania rożne do drifta łatwo znaleźć, a jak nie to on ma w obudowie gwint 1/4 cala czyli taki jak kazdy gwint który posiada aparat/kustrzanka/kamera - a to pozostawia Ci duże pole do popisu jeśli chodzi o akcesoria :)
@xamil54: Teraz to mam wodę z mózgu. :) Widziałem jeszcze wideo o Sony AS100V i nie wiem sam co robić. Sony kosztuje 1399 zł i jedynym czynnikiem, w którym jest gorszy od Black+ jest... ostrość obrazu, a więc ilość detali. To dla mnie bardzo ważne, ale żeby 600 dopłacać?... :< No nie wiem. W nocy Sony dużo lepiej sobie radzi, lepsze ma kolory. Halp xD