Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę o #eurowizja i w sumie wielu ma ból dupy o cycki Polek, to że promujemy "zaściankowość" itp. A w sumie ta cała Rusłana sprzed kilku lat, ubrana w skóry i odprawiająca dzikie tańce to co? xD Wychodzi na to, że ona w swoim kraju promowała bycie jaskiniowcem ;P

#takietam #siedziicstond
  • 5
@eff49: Nie wiem, w sumie nie oglądam od wielu lat, ale ciągle o tym głośno. Z resztą ktoś się chyba jednak emocjonuje, skoro różne państwa co rok mają swoich przedstawicieli ;P
@Siedzi: to że mają przedstawicieli nic nie znaczy,wystawić kogoś spośród milionów ludzi w kraju to nic trudnego.Nie wiem tylko jaki sens ma ta cała eurowizja ,skoro i tak żadnych przyszłych gwiazd takie programy nie wypromują.
@eff49: No w sumie ja kojarzę Lordi, Rusłanę, Abbę i Lenę, także nie jest tak źle ;) Nie będę się spierać, czy faktycznie tylko Polska ogląda Eurowizję, choć wydaje mi się to nieprawdopodobne. Ludzie raczej by się burzyli, że gruba kasa idzie na wyjazd jakiegoś zespołu czy wokalisty, pracę komisji wybierającej itd. jeśli nie mieliby w tym jakiejś rozrywki.