Wpis z mikrobloga

#korwin #wybory #nowaprawica

Mój ojciec głosował na Korwina zanim było to modne - czyli chyba conajmniej ze 20 pare lat. Moja mama zawsze mówiła jak Ty możesz na niego głosować... Dzisiaj po rozmowie z mamą na kogo głosujesz stwierdziła : "Zagłosuję na Korwina bo tylko on coś ewentualnie może zmienić". To mi się podoba:P Tylko nie piszce, że "moj stary to fanatyk korwina ..."
  • 11
  • Odpowiedz
@maxwol: No właśnie Korwin ma na tyle małe poparcie że nic nie zmieni, jednak na tyle duże że zamiesza sceną polityczną. Myślę że Polska nie jest jeszcze gotowa na rządy Korwina, ale może już się powoli do tego przygotowywać.
  • Odpowiedz
@wojtek354: No właśnie nie i jest zaprzeczeniem kuca bo mimo 50 paru lat ciągle uprawia różne sporty i przedewszystkim wychodzi z domu i ma teraz dziewczynę młodszą o ponad 20 lat:P więc kucem nie jest;p
  • Odpowiedz
@japer: ja myślę, że jeżeli Korwin teraz dostanie duże poparcie i w kolejnych wyborach parlamentarnych nadal będzie tendencja zwyżkowa to POPiS się trochę przestraszy i wszyscy na tym możemy skorzystać. Jeśli ktoś mi poda partię na, którą mam zagłosować zamiast Korwina i poda sensowne argumenty to można sie zastanowić. Ale napewno nie jest to żadna partia z obecnych w rządzie.
  • Odpowiedz