Wpis z mikrobloga

@Dreszczyk: Górny Śląsk.


Dobrze pamiętam te galerie w Niemczech. Nawet teraz po ponad 15 latach w Polsce nie ma czegoś takiego. Nie ważne czy byłem w Katowicach, Gorzowie Wlkp. Rybniku czy w mniejszych galeriach w swoim mieście. Strata czasu i siły.
  • Odpowiedz
@to_jest_chyba_kurcze_zart: do dzisiaj pamiętam jak jeszcze za dzieciaka (13-14 lat) miałem znajomego którego starsi byli w hamuryce. Pewnego dnia chciał zabłysnąć tłumacząc nam że fishbone znaczy "szalony wędkarz' xD najlepsze jest to że mu wtedy uwierzyłem....
  • Odpowiedz
@Benny_Lava: SCC? Nie wiem co to i raczej mnie tam już nie będzie. Mam bardzo #!$%@? na galerie, nie jestem jakąś tępą cipą, która robi sobie wycieczki do wielkich miast do galerii i się tym jara. Traktując to jako zajebistą formę spędzania czasu i aktywną formę turystyki niczym wypady na Czantorię.

  • Odpowiedz
@garindaan: biedaku weź się wybierz pekaesem kiedyś do miasta zobaczyć trochę świata, może coś do głowy na przecenie znajdziesz. dołożę ci się do biletu jak to ładnie umotywujesz XD
  • Odpowiedz
@Szczaf: Pogięty jesteś jakiś? Po #!$%@? mam jechać PKSem, skoro jeżdżę autem, po #!$%@? do miasta skoro mieszkam w ok. 100 tyś. mieście gdzie są i co chwile budują nowe galerie handlowe w których swojego czasu często bywałem.

Swojego czasu jeszcze studiowałem i większe miasto nie robiło na mnie wrażenia. Daruj sobie takie gimbusiarskie gadki.
  • Odpowiedz
@Zioman: pamiętam jak miałem wszystko z fishbone xD i siedziałem u kuzynów i gdy matka zawołała mnie do dużego pokoju gdzie siedziała reszta rodziny to jak tak z dumą wlazłem i zaprezentowałem swój fit xD kuzyni zazdrościli mi kurtki i czapki zimowej xD miałem też piórnik. :D
  • Odpowiedz