Wpis z mikrobloga

@Kiziek: A Ty testowałeś już tą Galacticę, czy najpierw szukasz opinii? Zawołaj jak będziesz mógł coś więcej o nim napisać - jak smaki, jakie chmurki daje xD
@erbeka: Paliłem wiśniową, strasznie mokra, ale niestety chyba słabo związana melasa z tytoniem. Zapach miodowy z nutką chemicznej wiśni :D ale w każdym razie bardziej mi podchodzi od wiśni nakhlii jeśli już porównać ;)
@pneumokok @Kiziek : Kiedyś z Bośni przywiozłem sobie Serbetli - było naprawdę spoko, potem kupiłem gdzieś ten sam smak Serbetli ale z dystrybucji niemieckiej i był dramat - suche toto do palenia się nadawało :/
@erbeka: Starbuzza bez problemu dostaniesz, trzeba wiedzieć tylko gdzie :) a Serbetli przywiozłem sobie z Turcji rok temu i jest takie, jak stara, dobra, polska dystrybucja ;)

@Kiziek: Galactica jest ok, przy czym nie przyzwyczajaj się do niej :(
@erbeka:

moja-shisha.pl - giełda. Z Serbetli ciężko trafić, zazwyczaj można coś "upolować" jak ktoś Turcję odwiedzi, a i wtedy wszystko szybko schodzi. Nie ryzykowałbym Serbetli z Allegro, gdyż jest stare i starają się na nim oszukać. Jest jeszcze jedna, tańsza opcja niż giełda, ale to ew. pw.