Wpis z mikrobloga

Mirki, mam mega pytanie do eksperta, z serii #gimbynieznajo ! @kamdz mi przypomniał swoją chłodną historią (http://www.wykop.pl/wpis/7934016/opowiem-wam-miraski-co-bylo-najczesciej-kupowanym-/) o czymś podobnym, mianowicie kiedyś dawno dawno, jak jeszcze chodziłem do #podbaza to w sklepiku szkolnym można było kupić chipsy (nie pamiętam jakie, może to były chio-chips ale stawiałbym na jakąś tańszą markę) w których były naklejki... nie jestem w stanie sobie przypomnieć co dokładnie było na tych naklejkach, ale tak przez mgłę pamiętam, że miały one kolor niebieski lub czerwony z białym napisem i te teksty były takie, że pasowały do tego, żeby je komuś np. na plecach przykleić :P Czy ktoś to pamięta i jest w stanie podesłać jakieś foto, jak wyglądały? :)

Jak mówię, było to bardzo dawno więc mogłem coś przekręcić, ale może akurat pamięta o czym mówię?

#pytanie #pytaniedoeksperta #mirkipomocy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jugop: o kurde! :) no to były naklejki w takim stylu dokładnie ale z tego co mi się właśnie teraz przypomniało, to w stachipsach one pojawiły się później chyba, właśnie na wzór tych wcześniejszych :) ale i tak wielkie dzięki za przypomnienie tego!
  • Odpowiedz