Wpis z mikrobloga

#praca #wroclaw Pracował ktoś może na słuchawce w CCIG we Wrocławiu? Najlepiej jak naświeższe info, myślę czy tam nie iść na półtora miesiąca popracować (najlepiej na cały etat). No i jak ktoś ma info jaka kasa, czy bardzo dupę trują o wszystko itp, ogólnie wrażenia.
  • 20
  • Odpowiedz
7zl na godzinę plus bonus za każda umowę, ale to zależy od projektu. Na wstępie będziesz miał 3 dniowe szkolenie. Zapłacą Ci za nie pi przepracowanych 220 godzinach. Jak masz wynik to masz spokoj. Jak nie masz to co 2minuty pytanie. Ile masz umów, co tak mało itp. Ogólnie nie polecam. Wypłata co tydzien. Typowy dzień to czytanie skryptu+ argumentera.
  • Odpowiedz
@heeidi: a ja Ci napisze tak: jeśli chcesz robić cos innego niż kelnerowanie i nie masz doświadczenia to idź, zobaczysz z czym to się je i dlaczego są takie opinie. Lepiej tam, niż np. Cotel, tam nie dość ze zlodziejskie stawki to jeszcze trzeba się prosić o wszystko. CCIG podobno źle nie wypada na tle podobnych firm.
  • Odpowiedz
@Stadler: potrzebuję pracy lekkiej, bo nie chcę na sesję zawalać sobie głowę skoro i tak mam zamiar na półtora miesiąca pracować. Byłam raz na dniu próbnym w roli kelnerki i makabra. Menu miałam zapamiętać w 10 min, ogarniać telefony, stoliki, czystość, kuchnię (co dla kogo, co na wynos), a do tego było mnóstwo ludzi bo niedziela. No chyba że gdzieś faktycznie jest spoko, to mogłabym spróbować, ale wolę mieć zaufane info.
  • Odpowiedz
@nigdydygdy: nie wiem, znam tylko przypadek ciotela, osobiście ma noga i CV nigdy nie zagoscily w żadnej takiej firmie. @heeidi: polecam weekendowo prace na promocjach, milo wspominam studenckie czasy i dorabianie w ten sposób. Najlepiej Saturn/media tam luz i nikt się promotorów nie czepia. Najprościej iść do kierownika działu dac CV i powiedzieć ze chce się tak pracować i jakby były oferty prosisz o kontakt ;) stawki od 8 do
  • Odpowiedz
@heeidi: no tak to ciężko, ja miałem tysiaka na rękę za weekendy a i to były dobre zarobki jak na tą prace. Na słuchawce będzie tez ciężko wyrobić 1200 niestety..
  • Odpowiedz
@heeidi: ja pracuję w CCIG. Nie powiem Ci jak jest na słuchawce, ale mam styczność ze wszystkimi 3 oddziałami we Wro i miałam okazję poznać szefów projektów - bardzo fajni ludzie. Atmosfera sympatyczna, szefostwo naprawdę stara się być frontem do pracowników (stąd np. te tygodniowe wypłaty). Znam też parę osób, które tam pracowało - to dobra odskocznia do dalszej pracy i można poznać ciekawych ludzi.

Słuchawka jednak trochę łatwiejsza niż kelnerowanie
  • Odpowiedz