Wpis z mikrobloga

Mirki wie ktoś gdzie kupię buty asics, chodzi mi o jeden konkretny model Onitsuka tiger ultimate 81, mam jedną parę od już 13 lat, przechodziłem w niej non stop rok, przebiegłem 3 tys kilometrów, były dni gdzie w robocie robiłem pieszo 10km dziennie i w tamtym roku przetarła mi się siateczka na bokach, chcę dokładnie ten model, najlepiej gdzieś z polski #buty #zakupy #ubierajsiezwykopem #biegane #modameska http://www.ausaletigerasics.com/onitsuka-tiger-ultimate-81-c-49.html?page=1&sort=20a poglądowe zdjęcie dołączone. Ja miałem też takie kolorowe tylko ładniejsze, ale szukam czarnych :)
c.....e - Mirki wie ktoś gdzie kupię buty asics, chodzi mi o jeden konkretny model On...

źródło: comment_QmmjnkwInyLtdfER9odnSKFpUWpErxoO.jpg

Pobierz
  • 12
@charles-gregoire: Ilu lat? :O

Może nie dbam i mam #!$%@?, ale dzisiaj uświadomiłem sobie że muszę nowe buty kupić, bo wszystkie mają już coś rozwalone, przetarte i dwa lata mi zajęło zniszczenie 2x air joran, 1x nike, 1x kappa zimowe. Strach się bać co by było jak bym wychodził częściej z domu :D
@frankek: kiedyś byłem młodzieńcem i wszczykiwałem sobie marihuannen to sobie takie kupiłem, ostatnio jakoś moda zatoczyła krąg i póki się nie przetarły dostawałem same komplementy na ich temat :P