Wpis z mikrobloga

@Zieeew: jakby ktoś nie wiedział - xportal jest powiązany z Euroazjatami, rosyjską organizacją finansowaną przez rząd FR i głoszącą nowy panslawizm (zjednoczenie Słowian pod przewodnictwem Rosji). Piskorski, ECAG i te sprawy ;)
  • Odpowiedz
@tmb28:

Po pierwsze, artykuł jest przedrukiem z portalu geopolityka.org

Po drugie, chyba nie muszę mówić z jakimi państwami i kapitałem są powiązane media docierające do większości polaków, które agitują za przewrotem na ukrainie i reszcie NATOwskich operetek w Syrii, Libii, Egipcie etc...

Po trzecie, Dugin jest już dawno skompromitowany w swoim ruchu.

Po czwarte, potrafisz podważyć artykuł argumentami, czy tylko jesteś w stanie odnosić się emocjonalnie?
  • Odpowiedz
czy tylko jesteś w stanie odnosić się emocjonalnie?


@Zieeew: gdzie odniosłem się do niego emocjonalnie? Nie podważam go, po prostu prezentuje on poglądy wroga... nie widzi mi się Polska w strefie wpływów ultra-konserwatywnej, szowinistycznej, post-carskiej Rosji odbudowanej w granicach dawnego ZSRR. Między innymi dlatego, że jak ziści się ten scenariusz to za swoje poglądy wyląduje w łagrze albo w milicyjnej piwnicy ;)

Skoro dobrze orientujesz się w ruchu euroazjatyckim to opisz,
  • Odpowiedz
@tmb28:

Nie jestem za Polską w strefie Rosyjskiej. Natomiast w strefie wpływów w której obecnie się znajdujemy śmiem twierdzić, że jesteśmy eksploatowaną kolonią i rynkiem zbytu zachodnich koncernów bez szans w dłuższej perspektywie na cokolwiek więcej niż takie dryfowanie bez celu i powolna depopulacja jak to ma miejsce od czasu tych tzw "przemian" ustrojowych.

Nie jestem sympatykiem ruchu euroazjatyckiego. Po prostu subskrybuje ich strony bo przynajmniej bo ich analizy są ciekawe.
  • Odpowiedz