Wpis z mikrobloga

  • 1
#lgg2 #g2 #smartfon

Posiada ktoś LG G2? Jaki jest teraz możliwy Update do zainstalowania z chmury? Czy ten telefon jeszcze można mocno polecać? Czy przycisk z tylu obudowy jest fajny? Proszę powiedzcie coś na temat tego smartfona bo mam dylemat czy wziąć hrc one (m7) czy LG g2
  • 32
  • Odpowiedz
@SoNuS: tylni przycisk fajna sprawa, zajebisty ekran, aktualnie 4.4.2 kitkat, a parę dni temu był kolejny mały update i dodali knock code - fajna sprawa, nowe flagowce aktualnie wychodzące, nie zaoferują wielkiego przyrostu mocy, więc jak najbardziej mogę polecać, świetna bateria, aktualnie mam 56 godzin, WiFi cały czas, ekran 4h i pozostało 39%
  • Odpowiedz
@SoNuS: Mam G2 od listopada, Nexusa 5 ( w rodzinie ) od ... kwietnia. G2 : oprogramowanie ma więcej przydatnych opcji ( KnockOn, podczerwień czy to od śledzenia wzroku ), super bateria, mało ROMów, ale właściwie ten od LG jest bardzo dopracowany i płynny, więc pozostają kwestie estetyki w modach, dobry aparat ( tak mi się wydaje ), nagrywanie 4K, 720p w 120fps. Za Nexusem 5 przemawia tylko ilość ROMów.
  • Odpowiedz
Za Nexusem 5 przemawia tylko ilość ROMów.


@hashtag: to w sumie nawet już nie zalicza się jako zaleta, nowe fony są tak szybkie, że te romy praktycznie nic ciekawego nie wnoszą. u mnie wystarczy tylko root + xposed i zadnych romow nie trzeba wgrywac
  • Odpowiedz
@Persil: Też tak mam, na prawdę LG mnie zaskoczyło, myślałem, że będzie bubel gorszy od Samsunga,a tu wszystko śmiga. Polecam jeszcze mod kamery JInshu, ktory daje 4K i poprawę kompresji zdjęć.
  • Odpowiedz
@hashtag: @Persil: @hashtag: @unstyle:

Panowie, czy ikonki są takie kanciaste, brzydkie, takie tfuuu? Bo ze zdjęć przedstawiających ekran (interfejs) telefonu wyglądało to dosyć przeciętnie. Chciałbym dowiedzieć się czy ew. jakiś luancher lub update'y coś zmienia/upiększa?

Aktualnie posiadam HTC Evo 3D powiem, ze mi bardzo podpasował wygląd ikon/widzetów/zadań etc.
  • Odpowiedz
@SoNuS: ikonki to raczej kwestia indywidualna? mi nie przeszkadzają, a zawsze można zmienić przecież, tak jak wyżej pisali, mod kamery jest godny uwagi :)
  • Odpowiedz
@unstyle: Piszę z izby przyjęć szpitala, jako że już przyjąłem pacjenta to mam chwile by zapytać ;-). Co ciekawego wniósł upgrade softu na kit-kata (4.4) ? Czy widziałeś może wyświetlacz amoledowy? Czy kolorystyka jest podobna bądź lepsza/gorsza?
  • Odpowiedz
@SoNuS: miałem moto razr, tam był amoled, nie jestem ekspertem, ale ten w G2 o wiele lepsze wrażenie zrobił na mnie, wniósł ponoć lepsze zarządzanie energią, coś tam przyspieszyło, ogólnie nie były to jakieś zmiany wielkie
  • Odpowiedz
@unstyle: etam, w takim razie w to nie będę się zagłębiał. Filmy w rozdz. 4K sa nie potrzebna dla mnie. Chodzi mi bardziej o inne aspekty tego telefonu.

Czy wersja 16gb z czego 10gb przeznaczone dla uzytkownika wystarcza na podstawowe aplikacje i ew. jakas jedna gierke ? Czy nie muli telefon ? Czy te 10 gb wystarczająco starcza na twoje potrzeby?

Ile uzywasz tego telefonu ? Nie nie dostaje zwiech? Nie
  • Odpowiedz
@SoNuS: jasne :D używam od początku listopada, nie martwiłem się tymi 10 GB, bo nie magazynuję muzyki itd na telefonie, nawet i kilka gier i masa aplikacji nie zamula mi go, aktualnie mam na nim XCOM, chyba 3.7 GB, do tego parę innych mniejszych gier, tak samo aplikacji,
  • Odpowiedz
@unstyle: Jeżeli chodzi o zarządzanie pilotem TV w telefonie, jak sie to sprawdza ? Gdzie jest ten port podczerwieni? Czy u ciebie to śmiga slabo/dobrze/wysmienicie?
  • Odpowiedz