Wpis z mikrobloga

@zxcvb: na tej stronie każdy zna typersów więc co tu podawać serge45 spełnia moje warunki reszta miewała gorsze formy, ale ogólny yield mają i tak parokrotnie większy niż ten Pan którego podałeś. Ja swoich źródeł nie będę zdradzał większość jest darmowa. Maks dzień szukania i można znaleźć ludzi podających typy z yieldem w granicach 20%+ na 300+ typów
  • Odpowiedz
@karamba16: : P rozwaliłeś mnie teraz: JA SWOICH ŹRÓDEŁ NIE BĘDĘ ZDRADZAŁ, WIĘKSZOŚĆ JEST DARMOWA: to podaj skoro są darmowe i te płatne też, nie mam pojęcia jaka szkoda Ci się stanie, ktoś Ci gardło poderżnie? Albo piszesz kłamstwo albo cebula siedzi w Tobie mocno
  • Odpowiedz
@zxcvb: jak najbardziej cebula, masz masę darmowych źródeł tak samo miałem ja, bierzesz i analizujesz to co wpada Ci w oko, a mi dupa boli jak widzę ludzi co chcą gotowca mimo tego że wymaga to jedynie minimum zaangażowania xD. A teoria z kłamstwem nie wiem jak mam to rozumieć się nie trzyma sensu, kłamanie w tej kwestii. Podałem Ci jednego na którym każdego miesiąca wyjdziesz minimum 20j na plus
  • Odpowiedz