Wpis z mikrobloga

CO JA CZYTAM o.O jakim trzeba być kretynem żeby z takimi rzeczami dzwonić pod 997. #cebulamotzno #idiocisawsrodnas

"Przy zakupie carlsbergów pani prosi o dowód, wyjmuję prawko, na to ona, że musi być dowód bo takie mają wytyczne, powiedziałem jeszcze grzecznie, że to jest dokument potwierdzający moją tożsamość, ona w kółko swoje. Poprosiłem kierownika, przyszła kolejna nie miła pani i dalej w kółko to samo, to ja poprosiłem kogoś kompetentnego. SAM ZADZWONIŁEM 997 i bez podawania miejsca zapytałem jak to powinno być(...)"

http://www.wykop.pl/wpis/7861246/ostatnio-pytalem-o-tanie-piwo-w-rzeszowie-i-sie-do/
  • 12
@Korwin_Krul: @plazma: a to wykopki już nie za wolnym rynkiem i że pani sobie może zrobić co chce ?:D

w pełni rozumiem, że nie można i że to absurdalne, ale po prostu juz bym do tego miejsca nie przyszedł i tyle. a dzwonić na 997 to tak debilny pomysł, że nie wierzę, @smileer przyznaj się, ze to trolling był :>
@fifithebest: Bardzo #!$%@? dobrze zrobil. #!$%@? mnie takie baby na kasie, "hoho jestem krulowom swiata". To samo kiedys mialem z lekko naderwanym banknotem. Powinna przyjac ale nie przyjela. Jakos #!$%@? sklep jest w stanie ciagnac sie po sadach o salatke za 2,5 (kobieta z problemami z pamiecia) to czemu takiej kobiecie nie zalatwic lekcji poprawnego traktowania klienta?
@fifithebest: a z jakimi rzeczami dzwonić? Od tego są żeby mi odpowiedzieć jak mam pytanie. Jak bym miał więcej czasu i by mnie bardziej babsztyl #!$%@?ł to bym jeszcze na interwencje ich zaprosił. Uważasz, że nie powinienem dzwonić bo co? Bo czas im zabieram, czy może że błahy powód? Żeby to chodziło o coś mało znaczącego, a mi się piwa chciało pić.
Nie powiedziałem facetowi w słuchawce o jaki sklep chodzi ani nic z tych rzeczy po prostu chciałem się upewnić swojego, pójdzie taki babsztyl do kogoś mądrzejszego od niej wróci i będzie mi wkręcać, że się nie znam, a tak facet rozwiał moje wątpliwości.