Wpis z mikrobloga

@artpop: wystarczy kilku pistonów z centralnego i max. 200 złotych, żeby to tęczowe g---o zniknęło w płomieniach po raz kolejny. Nie ma rzeczy niemożliwych i ja wierzę, że to obrzydlistwo prędzej czy później zostanie spalone - ku twojej i innych rozpaczy.

Aha - kolorowe bydło powinno z własnej kieszeni płacić za ochronę swojego "symbolu" albo ustawić je na swoim prywatnym terenie (najlepiej w we własnym sraczu).

#bekazartpopa #bekazlewactwa #bekazteczy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CreativePL:

czyli skrajne prawicowe bydło powinno płacić za odbudowę tego tak?


A niby czemu? To homosie odpowiadają za prowokację. Nie powiesz mi chyba, że ustawili tę tęczę jako symbol neutralny światopoglądowo (vide kwestia wypowiedzi autorki na temat tego co symbolizuje jej dzieło). LOL. Jeśli tak to możesz uścisnąć dłoń artpopowi (może nawet coś więcej? :))
  • Odpowiedz
@daimos: Taaak?

„Tęcza” pojawiła się w momencie organizacji wielu wydarzeń: 2 czerwca odbyła się Parada Równości, za chwilę będziemy mieć Boże Ciało, a zaraz potem – otwarcie Euro 2012.[...] Ona pasuje niejako do wszystkich tych wydarzeń, co sprawia, że tym samym podkreśla moje główne założenie: żeby „Tęcza” nie była zaangażowana społecznie czy politycznie, aby była całkowicie wolna od jakichkolwiek narzuconych znaczeń. Po prostu – aby była piękna[3].
  • Odpowiedz