Wpis z mikrobloga

JAJKA MI SIĘ POCĄ!!! :3

Pozazdrościłam dzisiaj @GraveDigger , że mu się nowe klują i w ogóle, a tu widzę, że moje dwa jajka [które mają już pół miesiąca opóźnienie parwie...] zaczynają się pocić!!!, To oznacza, że mogą zacząć się zaraz kluć ;D Lekko się zacieszyłam rano z tego powodu, a tu kolejna niespodzianka, Gama zniosła dwa kolejne jaja :3. Na filmiku tym tu o macie moje trzy z czterech gekonów:D Sauron przy wyjściu jak zawsze, Alfa ukryta w pojemniku z jajkami a rodzicielka - Gama z prawej przy miseczkach, oblizuje ryjka :D - od razu po zniesieniu wpieprzyła 6 karaczanów, gdzie zawsze po 2 ma pełny brzuch... ;)

A tu zdjęcie z wczoraj - się trójeczka wygrzewa:D

I tak teraz prezentuje się mój dobytek - 11 jajek, na dniach dwa się wyklują i dwa jajka dojdą z Alfy :3 Aaaaale fajny wieczór :D

#gekon #gady #terrarystyka #zwierzaczki @GraveDigger @Froto @Xenesthis @PanKara @Wulfee @mero3 @Czerw2 @miesnakrowa @Kurgan @gobi12 @ufos @Lrrr @mpisz @Endorfinek @PanBulka @shymon @firezen @wysocki: @mactrix: @Rafal___
Khaleesi - JAJKA MI SIĘ POCĄ!!! :3



Pozazdrościłam dzisiaj @GraveDigger , że mu się...
  • 13
@Markos90: ugadana jestem już z kobietą z terrarystycznego w moim mieście, myślę, że nie będę miała problemu. Jednak jeśli ktoś z Wykopu by chciał, to myślę, że mogłabym kilka sztuk odsprzedać;)