Wpis z mikrobloga

Ciekawi mnie coś delikatnie. Jeśli ktoś się nie zgadza z prawicowymi poglądami, jest jakby wycelowany, jako ten niedobry, to jest traktowany jako #neuropa . Ja na przykład jestem z takiej bajki, a o takim stowarzyszeniu nie słyszałem.. Za to słyszałem o bojówkach korwina, czy też tych co spamują portalami karnowskich. Dziwna sprawa.

#cotemirki #ledwo5procent #jarekniechcerzadzic
  • 15
@choleryk: a najlepsze, że nawet jak się z niektórymi postulatami zgadzasz ale uważasz je za nierealne do wykonania jak wiekszość tego co proponuje KNP to też jesteś przebrzydłym lewakiem, który by tylko brał od państwa i nie pracował...
@bruceivins: Wiesz co jest ciekawe, że ci wszyscy, co tak z lewactwa drą łacha, są zwykłymi ignorantami. Przynajmniej większość ma lewactwo za komunę (przed oczami jaruzelski, kiszczak - samo zło), zielonego pojęcia barany nie mają, że do unii to właśnie lewica ich wprowadziła. A najśmieszniejsze, że na komunę psioczą właśnie takie małolaty, co nigdy się nawet w jej obszarach nie urodzili. Nie mieli z nią do czynienia jak ich rodzice (a
@choleryk: Łeee, jak jesteś z SLD a nie od Palikota to dobrze. Jak dojdziemy do władzy to tylko pójdziesz do piachu. Ich będziemy nocami wyciągać z domów i prześladować. Kup sobie kulę, bo państwo nie będzie Ci fundować rozrywek. Wolny rynek - rozumiesz.