Wpis z mikrobloga

osiedlowy kozaczek(męczyli go w gimie, ze ciota to się skoksował w miesiąc - pomijając nogi xD wygląda jak johhny bravo) zainwestował w dosyć fajne kawasaki - stoi od kilku minut pod blokiem i piłuje.... w końcu się ktoś w-----ł i mu zwrócił uwagę z okna - i się zaczęło:

-ty j----a cioto, konfituro, d-----e cie. jesteś zniszczony

itp. ... co kieruje takimi przygłupami xD?

#debiljez
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Elliminati: gościu pls. Nie wiem co sobie wstrzykiwał(pewnie marichuaen), co żarł, co ćwiczył. Gość chodził z moją siostrą do klasy... widzieliśmy się dosyć często bo mieszka 2 klatki obok... jednego dnia wyglądał jak szczypior, za miesięc jak johnny bravo.
  • Odpowiedz
@zdechly_jez: Dobre pytanie na gównoburzę, ale taką z tych bardziej inteligentnych. Ja tam obstawiam, że takie kozaczenie to próba zbierania atencji (takiej w wykopowym rozumieniu), a przyczyn może być kilka
  • Odpowiedz
serio, g---o wiesz.


@zdechly_jez: lol, dziewczę, powiedziałbym, że jest odwrotnie :D

Ja nie mówię, ze dorobił się tego "naturalnie"(poprzez ćwiczenia, diete itp.) - po prostu w ciągu miesiąca gościu wygląda jak hulk na klacie


@zdechly_jez: NIE DA SIĘ, nawet jak wpieprzysz pół kilo mety, nie ma takiej możliwości, żeby po miesiąciu zmienić się ze szczypiora w koksa. Także ten. Takie baje to nie dla mnie :).
  • Odpowiedz
@WinyI:

@Elliminati: j--------e xDDD gościu powieś się jeszcze bo tak mówie xD


@sromer: ja nie mówie(i podkreślam to po raz 100) ze gościu zbudował się naturalnie. Brał c--j wie co, pewnie sobie coś wstrzykiwał i tak jak mówisz w bardzo krótkim czasie(bo przecież nie zapisuje sobie w kalendarzu za każdym razem jak kogoś widze) plus minus miesiąc właśnie
  • Odpowiedz