Wpis z mikrobloga

Mirasy, macie jakieś dobre, DARMOWE gierki na #android do pogrania podczas lepienia z brązu? Ale #!$%@? DARMOWE, a nie że gram sobie niby w darmową, ale kończą mi się życia i wyskakuje komunikat

Ups! Straciłeś wszystkie życia, poczekaj 30min albo kup już teraz 5 dodatkowych żyć!


#!$%@?, kiedyś był Symbian i człowiek się nie #!$%@?ł. Sciągałem paczkę 50 gier na mojego K750i i 45 z nich to gówno, ale trafiało się 5 perełek, w które graliśmy z kolegami przez dwa miesiące. A teraz same programy napisane przez 12-latków typu "naciskaj tylko na ekran i płać mi 5$ za to" no chyba cie #!$%@?ło.

Gdzie ci ludzie, którzy stworzyli Assassina, Wiedźmina, Gish'a i w #!$%@? innych zajebistych gierek, w które grałem całymi godzinami pod ławką na majzie, jak facetka nie patrzyła.

Świat cofa się w rozwoju.

inb4 angry birds - super gra #!$%@?, średnio rozwinięta małpa znudziłaby się tym po 30 minutach

#bojowkaandroid #telefony #gorzkiezale #aplikacje #smartfon
Mowi - Mirasy, macie jakieś dobre, DARMOWE gierki na #android do pogrania podczas lep...
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@Mowi: Szkoda, w sumie całkiem fajna gierka, nie wymaga żadnych uprawnień tylko miejsce i wsio. Poza tym niestety nic nie polecę, bo nie gram za dużo.
  • Odpowiedz