Wpis z mikrobloga

Piękne RR. Stara Julka tak bardzo potrzebuje poparcia i przytakiwania grupy że aż musiała 10 razy dopytywać co powiedział Wojtek. Ale ona musi mieć siekę w głowie że jako jedyna słyszała co chce usłyszeć i potem potrzebowała poparcia. Przypadek nie do uratowania. Coby nie nasmarowała na ig nie wytłumaczy tego że chciała wywalić swoją „przyjaciółkę” ani tego jak parę odcinków temu obgadywała Majka dosłownie stojąc obok niej.
Nowa Karolina na minus. Niestety nic ciekawego z niej nie będzie. Pierwszy strzał w kolano jak poszła za grupą. Drugi jak zadała pytanie na wyroczni. No tępa strzała XD. Szkoda Karola na taką mameje.
Karol git sezonu. Chłop niewiadomo skąd znalazł jaja i sobie je przyszył. Jako jedyny potrafił wysłuchać Majkę i ją wesprzeć. Honorowy, dobry cumpel którego życzę każdemu.
Migomat zjazd sezonu. Do dzisiejszego odcinka był dla mnie gitem (za poczucie humoru i to co zrobił dla Karola podczas randki z Karoliną) gość nie jest głupi, spoko poczucie humoru, ale po alkoholu mu o--------a fest. Idiota miał prostą, łatwą ścieżkę do wygranej. Nie musiał robić absolutnie nic a o-----ł takiego kleksa że szkoda gadać. Niestety po % to zupełnie inny człowiek i wychodzi z niego okrutny buc.
Sandecka żeński git sezonu. Aż mi głupio co pisałem na początku o niej. Dziewczyna ma swoje zdanie, dobrze czyta na bieżąco co się dzieje. Szkoda że tak trafiła bo brzydka zdecydowanie też nie jest
Wojtek jest tak wyrachowany jak tylko może być. Poszedł tam po wygraną ale c---a ugra imo bo i z kim.
Dla Majki los się w końcu uśmiechnął. Szkoda że jest taka rozlana i przezroczysta bo charyzmy u niej za grosz. Mimo wszystko to dobre dziecko, które jak już popełniło błędy to w pogoni za uczuciami/zauroczeniem a nie że złośliwości.
Opos pożegnał się z klasą.
Reszta podobno była w dzisiejszym odcinku.
#hotelparadise
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@agahej: nie dziwię się. Terapii w dzisiejszych czasach potrzebuje pewnie z 80% społeczeństwa. To po prostu taki typ człowieka. Wie jak wygląda, wie że ma gadane i sobie z tego korzysta. Różnica jest taka że to program z dość dużą oglądalnością a on się nie dostosował. Postanowił sie nie zmieniać, nawet udając i teraz wygląda to jak wygląda. A-----l zrzuca jego maskę i wychodzi że to gość który chce zaliczyć
  • Odpowiedz