Wpis z mikrobloga

@Aleksander_Newski: lol, to nie jest nazwanie Cie trollem i wrzucenie na czarnolisto, bo rozmowa trwała dalej, aż znowu odskakiwałeś od tematu, w którym popełniłeś błąd logiczny. Ileż można czytać, gdy już nie masz co powiedzieć, o lewactwie, rasizmie, wolnosci słowa i innych badziewiach. A na koniec jeszcze nazwij mnie kucem i przypieczętuj spełnienie żenady, gdzie trzeba uciekać do inwektyw, bo znowu coś nie poszło po Twojej myśli.
@Aleksander_Newski: Aha, poza tym to nie jest nazwanie Cie trollem, przecież może po prostu taki jesteś.

Ale suma sumarum już naprawdę nie chce mi się widzieć, jak to znowu ktoś wytyka głupote w Twoich wpisach, po czym i tak uważasz, że masz rację, ktoś się uśmieszył, nazwij mnie lewakiem i powiedz, że mnie zmasakrowałeś.

Jestem za stary na takie zabawy ;<
@iniekcja: Wszystko opierało się na tym, że post o komentarzu jakiegoś wykopka z linka, który wstawiłem zrozumiałeś jako post skierowany do ciebie, to raz. Dwa to nie kłam o wyzwiskach, bo w tamtej rozmowie żadne takie nie padły. Kucem nazwałem cię wcześniej i naprawdę pieklenie się o to z twojej strony to żenua. Tym bardziej, że sam kilka razy pisałeś w taki sposób, a mi zarzucałeś w którymś z wpisów, że
jak to znowu ktoś wytyka głupote w Twoich wpisach


@iniekcja: Tam jedyną "głupotą" było to, że nie wyłapałeś tego, co pisałem. Każdemu się zdarza. Może to ja wyraziłem się zbyt mało precyzyjnie. Ale takie gierki to dziecinada. Nie mogę zrozumieć jak (podobno) dorosły mężczyzna nie potrafi raz na wykopie przyznać się do głupiego błędu i zamiast tego reaguje blokowaniem i tworzeniem sobie swojej własnej wizji, w której to zły rozmówca miałby
@Aleksander_Newski: No kucem nie, ale lewakiem tak

Nie obchodzi mnie to, po prostu co to za rozmowa, jak ktoś pisze: kucu, kucu, kucu, kucu, hehe. Super merytoryczność.

Z tym, że sam pisałeś o tej kategorii, upubliczniłeś to, więc to troszeńke coś innego.

: Tam jedyną "głupotą" było to, że nie wyłapałeś tego, co pisałem


@Aleksander_Newski: Ok.. ofkors, jak nikt nie rozumie Korwina.

) dorosły mężczyzna nie potrafi raz na wykopie
No kucem nie, ale lewakiem tak


@iniekcja:

1. Lewa strona wykopu =/= lewactwo

2. To było o komentujących znalezisko, nie o tobie. Poprzedni błąd raz jeszcze.

3. A gdyby nawet o tobie (chociaż nie jest). To nazwanie cię kimś z "lewej strony" to obraza?

Ok.. ofkors, jak nikt nie rozumie Korwina.


@iniekcja: No spoko. Całkiem mocny argument na niezrozumienie czegoś.

No, dlaczego nie potrafisz?:D


@iniekcja: Potrafię. I wiele razy
@Aleksander_Newski: nie ma tu ani jednego wyzwiska, no widzisz, mialem racje ze nie zrozumiesz.

Ps, moderator usunie nawet 'ssij' jesli adresat to zglosi, takze watpliwe tlumaczenia.

Lewa strona wykopu to niby co oznacza? I nie bylo to do mnie? Taaa.

Generalnie Ty masz blad myslowy, dlatego masz minusy w znalezisku, ale przeciez to musi byc spisek, nie?
nie ma tu ani jednego wyzwiska, no widzisz, mialem racje ze nie zrozumiesz.


@iniekcja: Ciężko jest pojąć pustkę.

Ps, moderator usunie nawet 'ssij' jesli adresat to zglosi, takze watpliwe tlumaczenia.


@iniekcja: W takim razie dla adresata jest to obraźliwe. I jak piszesz mi nawet takie rzeczy, czy że dostaję ostatnią kategorię w wojsku. A potem obrażasz się o kuca to chyba coś naprawdę jest nie tak.

Lewa strona wykopu to