Wpis z mikrobloga

Na wykopie stabilnie i widzę, że najbliższa gala fame dalej mocno bojkotowana. Oby tak dalej, nie napędzajcie im wyświetleń i zasięgów oglądając i komentując ich programy czy gale. Już oczywiście o wykupowaniu ppv nie wspominam.

#famemma
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WhiskeyIHaze: Ja oglądałem z transmisji Sylwestra, mam nadzieję, że będzie też transmitował pozostałe programy bo nie mam zamiaru oglądać nic z kanału fame.
Ppv nie planuję kupować a na pewno nie z ich strony jak już to przez canal+ to sobie przynajmniej kilka filmów i seriali obejrzę
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze kupienie canal+ nic nie ma wpływu na wsparcie albo nie wsparcie fame bo oni nie dostają od nich kasy za ilość sprzedanych subskrypcji canal+

Nie dbają też tak o PPV dlatego
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: właśnie trzeba napędzać wyświetleń żeby myśleli że dalej wszystko w porządku i żeby organizowali gale bez publicznosci, które można obejrzeć na oficjalnym restreamie
  • Odpowiedz
  • 0
@Morritz kurde to już się gubię. Cześć twierdzi, że bojkot I w ogóle nie oglądać bo się zasięgi im nabija a poza tym i tak stypa. A tu teraz jednak trzeba oglądać nawet jak stypa bo wtedy szachy 5d?
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: No przecież mówię, że z kanału game nie oglądam. Konferencje sobie odpaliłem w zwyrolskiej wersji bo inaczej nie dałoby się tego oglądać. Z programu widziałem jeszcze ten cage z taazym, Diego, Natanem i Załęckim ale w formie skrótu
  • Odpowiedz
  • 0
@GoodGuyChucky93 oni kiedyś im płacili, żeby robili restreama więc sobie zlicza ile oglądało u zwyrola ile oglądało na innych restremach. Tak samo jak policzą wpisy #famemma tutaj i na x a potem pochwała się swoim sponsorom oraz sokołowski z tym drugim będą sobie do tego podwalac na linked.
  • Odpowiedz