Wpis z mikrobloga

zalesie

kupiłem jakiś czas temu musztardę roleski firestarter z nadzieją że będzie dobra jak wiele innych produktów tego zacnego producenta, a okazało się że to bardzo kiepska musztarda którą zrobili mocno ostrą żeby nie było czuć że jest kiepska

teraz muszę ją zjeść choć mi nie smakuje ale przecież nie wyrzucę

w dodatku nie ma już w lidlu mojego ulubionego sosu roleski 3 papryki i wygląda na to że już nie będzie

zalesie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@GARN: no ta też jest właśnie taka kwaśnawa tylko przykryli to ostrością bo jest dość mocno ostra jak na moje standardy
  • Odpowiedz
@Teuvo: roleski to jest uber producent jeśli chodzi o sosy ketchupy i musztardy. Nie oceniam akurat tej musztardy ale oni robią te ostre musztardy z misją, że mają być rzeczywiście ostre. Chwała im za to.
  • Odpowiedz
@Teuvo: ja tam się nieznam ale kurcze oni te produkty maja dobre i są robione z jakąś misja, z dobrych składników. Raz oglądałem wywiad z właścicielem to mówił, że do jakiegoś sosu czy ketchupu pomidory ściągają z jakiegoś kraju typu Włochy albo Portugalia (nie pamietam). Same pomysły na te sosy to majstersztyk, że im się chce to robić i tak kombinować tak samo te ich ostre sosy ktore rzeczywiście są
  • Odpowiedz