Wpis z mikrobloga

@holatoja: ale nie będę taką zla i masz przedsmak tego na czym Baseniara sobie popularność w necie buduje :P z samym Michałem Gałą. Nic dodać nic ująć!

Bez linku!!!!!
Rosalinea - @holatoja: ale nie będę taką zla i masz przedsmak tego na czym Baseniara ...
  • Odpowiedz
@Rosalinea: przecież to tiktok :))) jak masz jakieś dowody że była baseniarą to udowodnij to jakoś bo poświęciłam trochę czasu na znalezienie i nic z wyjątkiem jednego artykułu który tu krąży nie ma.Wg mnie @Halotoja dobrze zadał/zadała pytanie bo tak każdego można pomówić, a jak prosi się o dowód to pokazać tiktoka i powiedzieć że mam ale nie pokażę :) Ja rozumiem niechęć i hejt, ale na podstawie czegoś
  • Odpowiedz
@Rosalinea: nic nie było - trochę prowokacyjnie spytałam bo u Gały były 3 baseniary pomimo zapowiedzi 4 - Julka wypisała się przed startem projektu i na każdym filmie z internetu z baseniarami masz 3 dziewczyny i nie ma tam Julki z HP. Pasuje do narracji aby na dziewczynę nawalać, ale miała być baseniarą lecz nie była. :) W społeczności twitcha nikt jej nie zna, a pozostałe baseniary tak :) Dziwi
  • Odpowiedz
@sraka-na-parapecie: jeżeli szoku doznałaś, to powinni Ci czym prędzej adrenalinę podać.

zejdź ze mnie, bo się przypierdzieliłaś jakbym to ja jej tą ksywkę tu nadała. Mnie tam ta ksywka nie przeszkadza, brała w tym udział, a czy się wypisała czy nie, nie moja sprawa. Tutaj już poooooszłooo i będzie żyło swoim życiem.
  • Odpowiedz