Wpis z mikrobloga

  • 0
@knurknurewiczpierwszy: Wiesz, kim jest dla mnie ten @AntyLateksowy, ale dawał tutaj akurat wiarygodne wpisy co do pisowca, pod którymi potwierdzali to inni i konkretne sytuacje przypominali. Czika nie sekciarz,nawet jak taki PETitek jak antylateksowy gada coś prawdziwego, to Czika mu rację przyzna. Pisowca nie ruszałem, nie chciałem się w tym babrać, ale dospuścił się do subordynacji, brutalnie królewnę dziś zaatakował. A sama jego rekacja z faketem w odp.
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: A to przepraszam bardzo. bella pisało to od razu moja moderacja larum ogłosiła. I pisałam już Tobie - to nie komórka na zmiotki tylko schowek na maczugi. Pajęczyny pożyteczne są - łapią się w nie te wszystkie muchy, komary. Wi- fi mam debesta.
A wytłumaczenie co to " casus bella " gdzie ? Wygooglować mam?
  • Odpowiedz
  • 0
@knurknurewiczpierwszy: Ale to nie tylko tamten PETitek to sugerował, nicki z 5-7 letnim stażem na Wypok potwierdzały bobolskie ciągoty pisowca. Zresztą on sam się nie broni od tej mańki, bo kwity na niego są. Jeszcze raz Ci gadam, że gdyby to antylateksowy gadał i nikt wiecej, to nie byłoby takiego brzydkiego zapachu czuć. Nie ruszałem typa, ale dziś sam mnie zaprosił na parkiet. To zatańczymy. Czika figlarz, asz, asz!
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: za tego pacana to mógłbym się obrazić gdybym był takim narcyzem jak Ty.
Sprawdziłem już w Google, ale dzięki, że raczył jaśnie Pan osobiście mnje oświecić.
Jak tam grajewiaki dzisiaj górą czy wadowiczanie?
  • Odpowiedz
  • 0
@bellacavem: A korzystając z okazji, pdopytam, jaki jest Twój stosunek do M207? Nigdy nie widziałem, byś negatywnie się wypowiadał o nim. Nie oznacza to, żeś Bobolak, to oczywiste, ale trochę zalatuje tu zapachem słonowatego. Ha tfuu na M207?
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: mexicano nie oglądam, Szkolnej za czasów jego redaktorowania nie oglądałem jeszcze. Teraz czasem na starych wilmach mnje mignie. Tylko tych staroci też wiele nie oglądam bo rzygać mi się chce na widok nitrośmiecia. Więc jakoś za bardzo nie wiem za co go hejtować. Za chlanie ? Nie zabawnie tak trzeźwiejącego olkoholika kopać? Za wygląd? Też nie bardzo, bo nawet zeza nie ma ani nie sepleni? Dla mnje on taki
  • Odpowiedz
  • 0
@bellacavem: taki nijaki, no taki jak....XD Ókashe o tym PETitku z 6 k "akcji" prawdę gadał, i ten drugi epitet też, asz, asz pasował. Adieu! Nie pisz mnie tu więcej, czuć słonowate pod wpisem.
  • Odpowiedz