Wpis z mikrobloga

#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

dobra coś tam ukręciłem znowu

co sądzisz o dodatkowych głosach postaci

  • spoko wyszły, dodawaj 64.6% (31)
  • możesz dodawać, ale te akurat słabe 14.6% (7)
  • nie ma potrzeby, sam nosacz wystarczy 20.8% (10)

Oddanych głosów: 48

witold54 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem 

dobra coś tam ukręciłem znowu
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@witold54 moim zdaniem ten filmik najgorszy jak do tej pory, do kilku rzeczy bym się przyczepił. Przede wszystkim tylko Janusz wydaje się być naturalny - pozostałe postacie są przerysowane, sztampowe. Janusz jest też najbardziej dopracowany. Ma charakterystyczny sposób mówienia, a jego wypowiedzi są okraszone licznymi ozdobnikami - czasem chrząknie, czasem podyszy itd.
Głosy innych są też nienaturalne. Możesz je robić, ale albo poćwicz udawanie głosów gardłem (czy tam krtanią), albo edytuj
  • Odpowiedz
  • 8
@OrionTheWarrior: i to jest quality recenzja, szanuję
Janusza dopracowywałem latami, wręcz już wewnętrznie przeze mnie przemawia, mogę tak gadać cały dzień xD
doktorek to były ze 3-4 próby i jakoś tam poszło
stare baby od razu freestyle, bo tu tylko podniosłem swój głos i potem jeszcze przyspieszyłem o 10%, co dało dodatkowe podniesienie

spróbuję poćwiczyć jakąś konkretną postać, bo te mi były tylko potrzebne do fabuły, takie NPC
  • Odpowiedz
@witold54: dobre g---o, prawdziwa komedia. Masz talent chłopie, to bardzo sprawiedliwe, że rozwijasz go w kierunku gównianych filmików które doceni tylko garstka wykolejenców z dziwnego tagu na portalu do którego już wstyd się przyznawać.
  • Odpowiedz
  • 0
@rtone: wstyd się przyznawać i jeszcze c-----o działa, bo dopiero teraz zauważyłem powiadomienie o tym komentarzu xd

dobra strona tego szajsu jest taka, że dostałem właściwie same pozytywne komentarze, co jest nawet kurde podejrzane xD, ale bardzo budujące
  • Odpowiedz